Cafenea-discutii Despre Orice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deocamdata nu am cum sa vin la nici o intalnire pt ca sunt in perioada de sesiune si mai am si licenta de dat...deci dupa 5 iulie o sa fiu prin zona

    Comment


    • E.....atunci bafta la examene. ca idee...nu esti singurul care are examene.....asta ca sa nu fie pretext de scuza.
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • 2 cluburi? Si la Piatra? Cristi, asa ceva nu trebuie sa se intample. Ar fi o mare greseala. Ganditi-va un pic numai, la orasele ale caror cluburi s-au despartit:
        - Iasi - aproape ca nu mai exista pe forumul asta
        - Galati - am ramas 10-15% ca numar de membri
        - Brasov - acum sunt in durerile despartirilor, certuri, vb grele, etc.
        Stati uniti fratilor, stati uniti! Schimbati-va, rotiti-va la shefie, certati-va cat vreti dar nu va despartiti. Ca e pacat de munca celor care au creat clubul asta. Si-apoi toata lumea se desparte, dar de unit s-au vreunii? Da' ce's prosti, romanii nooooo, noi sa ne despartim, ca suntem mai puternici, mai putini dar buni, etc. ... vrajeli de 2 lei, care nu fac decat sa distruga un club.
        Ce-am vrut sa zic? Unitatea da forta grupului!

        Comment


        • Tocmai asta e si ideea, nu pot coexista 2 cluburi de acelasi profil/plan, in acelasi oras. Nu s-ar cuveni. De aceea se vor lua masuri a fi si ramane doar un singur Logan Club Piatra Neamt.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Examenele nu le folosesc ca pretext de scuza...ci pur si simplu s-au adunat multe acum. Daca ai spus ca intalnirile au loc in fiecare duminica seara la ora 20 la OMV, cand o sa pot o sa vin... doar nu mi se pune absent nemotivat acum ))

            Comment


            • ...nu...nu tinem contabilitatea pe caiet..deci stai linistit. La intalnire vii din pura ta vointa, vii pentru a-ti face alti prietenipe care ii ai deja...vi ca sa aflii mai multe despre masina...asta in caz ca ai vrea sa faci ceva pe la ea, si nu stii cum sa incepi, si cel mai important...vii pentru ca iti place atmosfera.

              PS:...nu avem "grade" intre noi....asta ca sa nu mai sugereze altii astfel de aberatii. Forumul e forum, intalnirea e altceva.
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • Originally posted by cristi3775 View Post
                Tocmai asta e si ideea, nu pot coexista 2 cluburi de acelasi profil/plan, in acelasi oras. Nu s-ar cuveni. De aceea se vor lua masuri a fi si ramane doar un singur Logan Club Piatra Neamt.
                ba vor exista 2 cluburi, si asta cat de curand.
                Asta va fi grija mea principala, in afara de familie.
                Nivelul la care o sa ma implic va fi fara precedent, asa ca .....
                Nu exclud aici nici crearea unui forum separat....
                Cine vrea nu are decat sa se afilieze la cel in care se simte cel mai bine.
                Nu vreau sa descopar mortii , dar cand am fost orb si prost si mi-au fost dezvaluite unele idei si conceptii ale unor membri, idei care m-au facut sa fiu privit ca fiind cel vinovat de unele treburi, atunci chiar am luat "foc".


                PS: Daca nu s-a putut sa fie un club unit asta e. Destramare sau unitate, doua lucruri distincte pentru care voi lupta in continuare. Orice incercare de a ne impiedica formarea clubului va avea consecinte.
                Last edited by mike26ro; 29 May 2010, 17:11.

                Comment


                • ba ce atata cearta pe aici ca o sa eac eu logan club 3
                  si ce voi aveti kilometri ? cu masinile tinute in fata blocului! cand ma intreceti sa mai vb.
                  112400 in 2ani si 9 luni

                  Comment


                  • Originally posted by mike26ro View Post
                    ba vor exista 2 cluburi, si asta cat de curand.
                    Asta va fi grija mea principala, in afara de familie.
                    Nivelul la care o sa ma implic va fi fara precedent, asa ca .....
                    Nu exclud aici nici crearea unui forum separat....
                    Cine vrea nu are decat sa se afilieze la cel in care se simte cel mai bine.
                    Nu vreau sa descopar mortii , dar cand am fost orb si prost si mi-au fost dezvaluite unele idei si conceptii ale unor membri, idei care m-au facut sa fiu privit ca fiind cel vinovat de unele treburi, atunci chiar am luat "foc".


                    PS: Daca nu s-a putut sa fie un club unit asta e. Destramare sau unitate, doua lucruri distincte pentru care voi lupta in continuare. Orice incercare de a ne impiedica formarea clubului va avea consecinte.
                    Nu fa aceiasi greseala ca Lupu de la Galati,o sa regreti mai tarziu,la forum separat ma refer.Gabi,nu ti-am mai vazut demult ochii,inainte veneai mai des pe la noi.
                    Last edited by KELBURTOS; 30 May 2010, 19:42.

                    Comment


                    • are kilometri , de aia nu vine.
                      aia care au kilometri trebe sa se numeasca superclubisti.
                      @kelburtos, cu forumul ma mai gandesc, ca si asa suntem putin care sa-l putem inretine financiar.

                      Comment


                      • 'Scuze' cristi ca mi-am facut posturi pe topicurile tale.

                        Comment


                        • Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Esti glumet tare.

                            Comment


                            • Ma simt cam stangaci, stiind ca nu prea am dat pe forum, dar imi poate spune si mie cineva ce s-a intamplat la intalnirea de ieri de la ora 10 de la stadion? Ce hotarari s-au luat in legatura cu clubul nostu din Piatra Neamt?

                              Comment


                              • Eu am fost ieri la intalnire pt prima oara, dar a avut loc la ora 20 la OMV pe calea Romanului. A fost ok, am vazut si eu pt prima data care e atmosfera

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google