Legislatii,taxe,amenzi,itp-uri,politisti,informari Din Trafic,radare.....etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da eu m-am intalnit cu radaru nou..nimic special....a tipat detectoru deci il vede...partea nasoala ca te filmeaza cu mult inainte sa tipe detectoru
    low....&.....slow

    Comment


    • despre ce detector este vorba? exista ceva care sa ii faca fata noului radar? in afara de CB
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • orice detector de radar il ia...da il ia de aproape si el te prinde de departe..e ceva de genu cum e ala pe mcv doar ca are o raza muuult mai mare
        low....&.....slow

        Comment


        • Originally posted by costyn955 View Post
          la temperaturi exterioare mari, evita sa speli geamurile cu instalatia masinii. Acolo ai lichid special, cu detergent, care nu face bine deloc cand intalneste vopseaua incinsa. Poti ramane cu niste pete de toata frumusetea pe lac.

          ...acum sti dc....
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • ce uameni!
            cine draq stia ca nu e din lichid si e din temperatura tablei?

            Comment


            • vrei nu vrei trebuie sa speli parbrizul. nu ai de ales in special cand mergi pe un drum de tara...
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • actele sunt egale cu 0 ...mi au zis chiar cei care lucreaza acolo+ am vazut cu okii mei cum a venit un baiat din valcea sa dea jos toba montata cu cateva zile in urma...deci montati degeaba pocnitorile !

                Comment


                • un coleg de la LC Ploiesti a fost cu toba la omologare la RAR. respectivii au dat din colt in colt ca nu au cu ce sa masoare nivelul de zgomot si au spus ca poate circula asa cu ea. deci nici cei de la ARR nu au cu ce sa masoare.
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • Originally posted by Champion View Post
                    actele sunt egale cu 0 ...mi au zis chiar cei care lucreaza acolo+ am vazut cu okii mei cum a venit un baiat din valcea sa dea jos toba montata cu cateva zile in urma...deci montati degeaba pocnitorile !
                    Silviule vb prostii, eu am trecut prin RAR cu toate accesoriile pe "mireasa" si nu am avut probleme pentru ca am dat toate hartiile pe care mi le au cerut...declaratii de conformitate , certificate de garantie, facturi de provenienta..etc

                    Originally posted by razvan05 View Post
                    un coleg de la LC Ploiesti a fost cu toba la omologare la RAR. respectivii au dat din colt in colt ca nu au cu ce sa masoare nivelul de zgomot si au spus ca poate circula asa cu ea. deci nici cei de la ARR nu au cu ce sa masoare.
                    Toba trebuia sa fie omologata de producator nu de PF, se omologheaza lotul nu fiecare produs in parte
                    Last edited by DISSSEL; 19 July 2011, 15:36. Reason: Automerged Doublepost
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • mergi cu ea pana te satura vreun gabor...eu zic ce am vazut...n am niciun interes sa mint !

                      Comment


                      • Asta sper sa fie cat mai tarziu spre ...0v
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Originally posted by DISSSEL View Post
                          Silviule vb prostii, eu am trecut prin RAR cu toate accesoriile pe "mireasa" si nu am avut probleme pentru ca am dat toate hartiile pe care mi le au cerut...declaratii de conformitate , certificate de garantie, facturi de provenienta..etc



                          Toba trebuia sa fie omologata de producator nu de PF, se omologheaza lotul nu fiecare produs in parte
                          se omologheaza fiecare in parte. de exemplu daca vrei becuri albastre pe pozitii ele sunt deja omologate de producator dar mai dai 8 ron pe omologare la RAR

                          si nu cred ca exista esapamente omologate direct de producator pentru logan...
                          in final ramanem la mila "militienilor"
                          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                          Comment


                          • Borla.......
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • borla avea si cel din valcea) 4mil si ceva a dat pe ea

                              Comment


                              • ha! ha ! ha ! exact ce am spus mai devreme ... sorry !!!
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google