Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand satelit volan comanda casetofon originala Renault care se preteaza fara probleme si pe Logan.



    Se conecteaza in spate la casetofon cu mufa iso cu 6 pini. are reglaj volum, functia mut, schimba frecventele/melodiile si alege sursa: tuner sau cd. se monteaza langa maneta stergatorului, are loc special, dar la logan snova si solenza trebuie decupat cu cutterul din plasticul care acopera contactul si toate cele. Satelitul a fost montat pe loganul meu si mergea de minune. provine de pe clio, merge si pe megane si pe unele modele de ford, pe care nu le stiu. unele forduri au casetofoane blaupunkt. In general merg puse pe orice cass blaupunkt, dar merg adaptate si pt sony sau pioneer cu o mufa speciala care se gaseste in magazinele de electronice.
    sigpic
    www.basarabia-acasa.ro

    Comment


    • Salut,

      Cine are si pentru mine un bandou cromat bara fata de Logan PH1 MCV? Ma refer aici la cel de deasupra ''v''-ului. Il platesc Multumesc

      Iar cei interesati am si eu de vanzare o grila(fagure) bara fata Logan PH1 si bandoul cromat de deasupra ''v''-ului.

      Multumesc

      Comment


      • Din cate stiu eu grila este identica intre berlina si MCV, asa ca si bandourile se potrivesc.
        sigpic
        www.basarabia-acasa.ro

        Comment


        • Am verificat asta si bandoul acela superior este mai lat decat cel de Logan benzina. Poate m-am exprimat eu gresit, bandou cromat de diesel, cred ca asa e mai bine

          Comment


          • Vand renault clio diesel din 2004

            Renault clio din 2004 motor 1.5 dci geamuri electrice fata si fumurii , servo directie, aer conditionat, abs, 4 airberguri, comenzi volan, senzor lumini, senzor centura, scaune reglabile pe inaltime, cauciucuri de iarna 2700 euro neg.
            Attached Files
            Vand piesa auto logan originale si aftermarket

            Comment


            • Originally posted by metall View Post
              Din cate stiu eu grila este identica intre berlina si MCV, asa ca si bandourile se potrivesc.
              nu este identica grila de MCV cu cea de berlina, sunt diferite si grilele, si V-urile cromate si bandoruile de sus
              http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

              Comment


              • Vand motoras pas cu pas pentru motor K4M (1.6 16v)

                Vand motoras pas cu pas original pentru motor K4M (1.6 16v) nou, pret 200 RON.
                Motorasul este cu tot cu carcasa, doar de pus pe masina.
                Attached Files
                Last edited by solano; 15 October 2012, 12:23.
                http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                Comment


                • de vanzare doua cauciucuri marca barum noi noute pt logan pret 160lei

                  Comment


                  • Vand pachet subwoofer JBL + statie Pro SAL urgent!!!

                    Subwoofer tub jbl 1000w
                    Statie Pro Sal xpro 4000
                    Se aud foarte bine, se dau cu proba.
                    Pret 350 RON fix! URGENT!!!
                    Tel: 0752 629 285
                    1fc1c1c2db5852e08ffc380475e26336e19c970a545c71c9724c6da9f9508f91.jpg
                    3980910_1_644x461_statie-auto-pro-sal-xpro4000-cel-mai-mic-pret-mioveni.jpg

                    Comment


                    • cumpar distantiere roti logan daca are cineva..

                      Comment


                      • cand gasesti sa ma anunti si pe mine, ca si eu vreau 2 pe spate.

                        Comment


                        • Originally posted by cosminlada View Post
                          de vanzare doua cauciucuri marca barum noi noute pt logan pret 160lei
                          de iarna sau de vara ?
                          detalii ... dot, dimensiuni,
                          sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                          Comment


                          • de iarna sau de vara ?
                            detalii ... dot, dimensiuni,

                            sau vandut...

                            Comment


                            • Vand Mp3 portabil SONY Walkman 4Gb // bateria tine cel putin 3 zile // aspect 8.5/10 // pachet complet - 250lei
                              Attached Files

                              Comment


                              • Vand Subwoofer Alpine 1243 250W RMS - 450lei
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google