Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multam alex
    Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
    Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
    Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

    Comment


    • vand cd player Kenwood , in garantie, Putere 4 x 45 W / 4 x 28 watt RMS compatibil: CD-R/RW, MP3, WMA, ID3-tag, CD-text panou frontal detasabil control volum rotativ si control directional tip joystick functie ATT cu revenire soft la volumul initial telecomanda optionala ceas digital display cu tub fluorescent (FL), 14 segmente / 8 caractere control manual dimmer in 2 trepte tuner radio FM/AM(MW, LW) 24 de memorii pentru posturi radio (18FM, 3LW si 3MW) DAC pe 24 biti functie mute de tip 0bit reglaj bass, medii si inalte functie Bass Boost .....stare impecabila, nu prezintă nici o zgârietura; predare personala si proba in pitesti sau mioveni.
      pret 200 ron .
      Kenwood-KDC-W3534~large~1357_3897_959_1.jpg
      Last edited by solano; 12 April 2011, 10:37.
      http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

      Comment


      • maine iti dau eu un raspuns daca il vrea un prieten de al meu
        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

        Comment


        • Vand Radio CD-Player MP3 - Panasonic CQ-C3303N Putere mare de iesire: 4 x 50W (Total 200W) SQ – Sunet de inalta calitate Redare CD-R/RW, MP3 si WMA * Iesire dubla pentru preamplificator 2, 5V/200 ohmi
          * Posturi presetate: 18 FM, 6 MW/LW
          Ajustare automata a volumului pentru TA
          * Presetare automata in memorie cu scanare a posturilor radio
          * ID3 Tag
          * Afisare CD text
          * Design "Full-Face"
          * Afisaj LCD multicolor /culoarea tastelor: rosu/ culoare fata detasabila: negru
          * Indicatoare de nivel
          * Panou frontal detasabil
          * Conector ISO
          Pret: 250 ron
          Arata impecabil, folosit foarte putin

          tel: 0765513660
          Attached Files
          Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femei….ci in a ramane fidel unei singure femei

          Comment


          • Originally posted by cosmin_uau View Post
            maine iti dau eu un raspuns daca il vrea un prieten de al meu
            ok, cosmin, astept rasp tau, baftaaa
            http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

            Comment


            • ))))) total 200w parca e reclama aia cu 4x4....=8
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • cine ma ajuta cu un set de oglinzi prestige second,. fara sticle...astept pm ms !
                sigpic

                Comment


                • am Laureate si vreau sa pun serigrafie de Prestige...inlocuiesc folia aia+ace si asta e tot? sau modific si leduri pe culori, ace etc? cat m ar costa operatiunea asta?daca ma poate ajuta cineva

                  Comment


                  • Originally posted by Champion View Post
                    am Laureate si vreau sa pun serigrafie de Prestige...inlocuiesc folia aia+ace si asta e tot? sau modific si leduri pe culori, ace etc? cat m ar costa operatiunea asta?daca ma poate ajuta cineva
                    Da, asta e tot ce trebuie sa faci, si eventual daca vrei si alte culori la leduri le poti schimba si pe ele, dar nu`i neaparat nevoie. Serigrafie de prestige gasesti pe undeva pe la 30-40 de lei de benzinar cu tot cu ace (da-mi un pm sa-ti spun unde ..) si gaseste pe cineva care stie sa iti schimbe toate astea si sa iti calibreze acele calumea.

                    Comment


                    • ai pm ......

                      hai ca a mers pana la urma...

                      care are de vanzare ace de prestige? pret? ms
                      Last edited by Champion; 16 April 2011, 17:33. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Vand intercooler si tubulatura pt LOGAN diesel. Pret per total 300 RON. pt detalii, dati PM.


                        Vand turbina stock, pt Logan diesel, rulaj 7000 km. Pt detalii, dati PM.

                        Vand ansamblu motor, ambreiaj si cutie de LOGAN 1.5, euro 4, de 75 de cai, rulaj 85000 km. NU DEZMEMBREZ !!! accept orice test, deoarece acum sunt montate pe masina mea.
                        Last edited by DSL; 17 April 2011, 19:42.
                        sigpic
                        http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                        Comment


                        • vand faruri md, reconditionate (leduri schimbate, fundal negru, ploape albe, dar se pot vopsi in culoarea dorita) becuri philips pe faza lunga, pret-negociabil, detalii pe pm
                          poze aici
                          sigpic

                          Comment


                          • Vand intercooler si tubulatura pt LOGAN diesel. Pret per total 300 RON. pt detalii, dati PM.


                            Vand turbina stock, pt Logan diesel, rulaj 7000 km. Pt detalii, dati PM.

                            Vand ansamblu motor, ambreiaj si cutie de LOGAN 1.5, euro 4, de 75 de cai, rulaj 85000 km. NU DEZMEMBREZ !!! accept orice test, deoarece acum sunt montate pe masina mea.
                            sigpic
                            http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                            Comment


                            • - GeForce Gainward 6600GT - 128Mb / AGP - 70 lei

                              - aparat foto Fuji S5800 + accesorii (filtre, parasolar, inel step-up) - 650 lei

                              - Hifonics ZEUS POWER BASS PACK (woofer + amplificator + cablaj) - 1850 lei

                              - Sistem AMD - Procesor AMD Quad-Core 9500, placa baza Gigabyte GA-M56S, 4Gb RAM DDR2, 2 x 500 Gb HDD, GeForce 9800 GT 512 Mb, DVD RW, Card reader, sursa Spire, carcasa RAIDMAX Sagitta 2 Black - 1650 lei

                              - Monitor LG 22" , gri, DVI + VGA, Rezolutie 1920 x 1080 pixeli - pret 600 lei

                              - 2 seturi leduri tetiere + 2 neoane albastre + un neon mov = 100 lei

                              - HDD Seagate, SATA-II, 500GB - 200 lei

                              - HDD Seagate, ATA 133, 160Gb - 120 lei

                              - schimb capota cu priza activa si badboy cu model stock + diferenta

                              Comment


                              • ceasuri logan..bagati un pret care aveti
                                fara linkuri externe in semnatura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google