Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AlexAXL View Post
    Vand sau SCHIMB Jante R15, 4 prezoane, inele de centrare.
    Se potrivesc pe foarte multe tipuri de masini printre care: Opel , Logan , Sandero, Chevrolet Lacetti, Hyundai Accent, W Golf 3 si 4, BMW seria 3 , Ford Fiesta, Daewoo Cielo, Seat, Renault si altele cu distanta intre prezoane 4X100.
    750RON
    Anunt valabil !
    Nu e orice automobil...e LOGAN

    sigpic

    Comment


    • Din pacate bugetul nu imi permite...undeva la 500, 550 lei pentru aliaj si 300 lei pentru tabla.
      zoom-zoom

      Comment


      • Originally posted by laur_cos View Post
        Din pacate bugetul nu imi permite...undeva la 500, 550 lei pentru aliaj si 300 lei pentru tabla.
        gogule moca nu gasesti
        sigpic
        Ma chinui la ceva mai performant

        Comment


        • "gogule" nu a zis nimeni moca, si in plus asta e bazar nu bursa, deci preturile sa fie mai mici. Iar pentru jante de tabla sh asta e pretul, undeva la 50-70 lei bucata, iar pt aliaj de uzina undeva la 600 lei...
          zoom-zoom

          Comment


          • Vand statie CB COBRA 19DX IV EU (noua)


            Pret 250 Ron. (se vinde cu autobuz + calatori)
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • vand jantele de pe masina de aliaj 750 ron.fara anv.si dvd ul de pe masina 250 lei sau 150 plus diferenta un mp3 normal.
              Attached Files
              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • Originally posted by laur_cos View Post
                "gogule" nu a zis nimeni moca, si in plus asta e bazar nu bursa, deci preturile sa fie mai mici. Iar pentru jante de tabla sh asta e pretul, undeva la 50-70 lei bucata, iar pt aliaj de uzina undeva la 600 lei...
                Daca as gasi jante de tabla sh la 50-70 bucata as lua 10 bucati
                Am vandut eu jante aliaj de uzina, Ambition Ph1 cu 750 setul. Aratau impecabil.

                Caut 1buc. janta tabla. Cine are uitata printr-un cotlon, rog sa ma sune la 0734.318.737
                sigpic
                www.basarabia-acasa.ro

                Comment


                • la vulcanizari sau dezmembrari gasesti tale.merg la fel de bine de opel sau bmw sau tot ce are 4ori 100.eu am gasit cu 50 ron.dar la 60-70 gasesti sigur dar nu noi.
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • so crezi tu bitza ca mai gasesti ..de cand cu legea cu anvelopele ...cer ca inecatii...
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • bara unicat by pilot - 1500ron
                      Attached Files
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • te apuci de alt proiect de vinzi bara?
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • Dau la schimb faruri de Ph2 cu acelasi tip de faruri dar pe fond negru. Cine are rog si doreste acest schimb rog sa ma contacteze.
                          Nu e orice automobil...e LOGAN

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by alexutzu View Post
                            te apuci de alt proiect de vinzi bara?
                            Proiectul e inceput de mult dar nu mai am bani asa ca ....bara o transform in amenajari interioare
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Originally posted by AlexAXL View Post
                              Dau la schimb faruri de Ph2 cu acelasi tip de faruri dar pe fond negru. Cine are rog si doreste acest schimb rog sa ma contacteze.
                              am eu, uite_le. daca iti convin, iti las nr de tel pe pm
                              18092011.jpg untitled2.JPG
                              http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                              Comment


                              • vand tablou bord Logan, are sparta prinderea din partea stanga iar geamul este putin zgariat. Poate fi folosit pentru serigrafie sau ace, pret 60 ron.
                                Attached Files
                                Last edited by DISSSEL; 28 October 2011, 14:55.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google