Zona vesela LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pentru...?
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Chiar pentru ce...poate de mila celui din filmulet

      Comment


      • ohooo avem soacraaaaa......din mila ca ii da de ii sare creiiiieriiii....
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • soacre ...nu scapati voi asa usor de ochiul lor,mai cu seama ca dati semne ca v-ati cam lenevit in ultima vreme...

          Comment


          • se vede o revergorare
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • ba merge...la fix te repereaza si cu telefonul inchis..trebuie sa scoti cartela
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Un hacker, obsedat de jocuri, moare si ajunge in rai. Ajungand vede scris pe usa biroului lui D-zeu "plecat in vacanta". Sparge usa, intra si incearca sa sparga codurile leptopului lui D-zeu, ca sa stearga fisierele cu pacatele lui. Este prins si trimis in iad.
                Dupa doua saptamani il suna dracu pe D-zeu si-i spune:
                - Ba, ia-l pa asta de aici ca mi-a omorat toti dracii si ma intreaba cum trece la nivelul 2!!!
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • era mai lung ma
                  "...mi-a omorat toti dracii, a spart toate cazanele cu smoala ca sa gaseasca comori si de 2 zile ma alearga prin iad sa ma omoare ca sa treaca la nivelul 2"

                  Comment


                  • ) pe asta nu il stiam...

                    Un divort se desfasoara la tribunal intre doi ex.
                    Se cearta pentru custodia fiicei lor.
                    Femeia isi exprima argumentul ei:
                    "Eu am adus-o pe lume cu durere, custodia imi revine mie. "
                    Judecatorul catre sotu:
                    "ce aveti de spus ca argument al dv? "
                    Omul reflecta putin si apoi zice calm:
                    "Dle. Judecator, daca dv bagati o moneda intr-un automat de racoritoare si iese un Pepsi, al cui e Pepsi-ul, al masinii sau al dv?"
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                      CE POTI FACE CU O FIESTA DE 650 D CAI
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • a atins-o de cateva ori, pacat de jante dar tot dat draq e!!

                        Comment


                        • mama mama si iar mama ce poate sa faca dilau
                          sigpic

                          INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                          Comment


                          • asta e mic copil pe langa ce poate baiatul ala cu D.A.Y....))))

                            Comment


                            • unde a crescut asta frate ca zici ca a scapat din pusca
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google