Zona vesela LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • *DEFINITII
    *
    *1.Fluierul piciorului este un dispozitiv de gasire a mobilei pe
    intuneric.
    > >
    2.Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica
    barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura.
    > >
    3.Cine zambeste atunci cand lucrurile merg prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.
    > >
    > > 4.Probabilitatea sa intalnesti pe cineva cunoscut creste atunci cand esti cu cineva cu care nu trebuie sa fii vazut.
    > >
    > > 5.Intuitia este o stiinta exacta.
    > >
    > > 6.O concluzie marcheaza intotdeauna momentul in care ai obosit sa gandesti.
    > >
    > > 7.Hard-disk-urile sunt intotdeauna pline. N-are rost sa incerci sa faci rost de mai mult spatiu. Datele se vor extinde pana ocupa tot spatiul liber.
    > >
    > > 8.Oamenii, ca si natiunile, vor actiona rational numai dupa ce toate celelalte posibilitati au fost epuizate.
    > >
    > > 9.Poti invata o pisica sa faca orice vrea ea.
    > >
    > > 10.Nu e destul sa fii tu norocos, trebuie ca ceilalti sa nu fie.
    > >
    > > 11.Stressul inseamna sa te trezesti urlind, apoi iti dai seama ca nu dormeai.
    > >
    > > 12.Toate femeile sunt bune – bune de nimic sau bune la ceva.
    > >
    > > 13.Cred ca barbatii care au cercel in ureche sunt mai bine pregatiti pentru casatorie. Au suferit si au cumparat bijuterii.
    > >
    > > 14.Sfatul meu este sa te casatoresti. Daca vei avea o nevasta buna, vei fi fericit; daca nu, vei deveni filosof.
    > >
    > > 15.Nu am aflat ce este fericirea decat in momentul in care m-am casatorit. Dar atunci era deja prea tarziu.
    > >
    > > 16.Verighetele: cele mai mici catuse din lume.
    > >
    > > 17.Burlacii stiu mai multe despre femei decat barbatii casatoriti; in caz contrar, ar fi si ei casatoriti.
    > >
    > > 18.Femeile sunt pasionate de matematica. Isi impart varsta la 2, dubleaza pretul hainelor si adauga intotdeauna 5 ani la varsta prietenei cele mai bune.
    > >
    > > 19.Cea mai buna metoda de a tine minte ziua sotiei tale este sa o uiti o data
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • In RATB. Linia 336.
      Attached Files
      sigpic
      http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

      Comment


      • tareeee )
        dormeau aia de ziceai ca sunt pe plaja

        Comment


        • cam frig pe plaja la astia))
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Dormit, ca dormit dar la ce mare arta are gura deschisa!
            sigpic
            http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

            Comment


            • aia e pusculitza))))
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • un top!!
                CLICK HERE NOW !!! http://www.youtube.com/mrslimlite

                si unu mai penal!!
                Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.
                Last edited by Alin0007; 2 March 2011, 01:13.

                Comment


                • doamneee!! ala cu morga e de facut lu RWM-u )

                  Comment


                  • Poztez si yo cateva idei pt sms-uri de trimis in diferite situatii:

                    ☺ Trimite trei capace de sicriu si poti castiga o excursie pe lumea cealalta, razuieste ceara la trei lumanari si trimite SMS cu mesajul GROAPA si poti castiga o inmormantare la PARIS pt doua persoane. Grabiti-va editie limitata.
                    ☺ Cand mi-a fost rau,tu ai stat langa mine,cand am pierdut toti banii,m-ai consolat,cand m-au atacat hotii erai tot langa mine...***** matii,tu imi aduci ghinion!
                    ☺ Tocmai am aflat, ca de la Gradina Zoo au scapat 3 maimute. Una joaca fotbal, una face sex si ultima citeste acest mesaj.
                    ☺ Un studiu american a dovedit ca poponarii tasteaza intotdeauna la telefonul mobil cu degetul mare !!!
                    ☺ Profitand de faptul ca iarba a rasarit pe campii si este de un verde superb, imi permit sa iti urez Paste Fericit !
                    ☺ Sunt la spital,m-am operat!Nu te speria nu e nimic grav...Te-au gasit in inima mea si nenorocitii au vrut sa te scoata,dar operatia nu a reusit pt k aici iti este locul.Mi-au eliberat certificatul medical si mi-au spus k sufar de iubire acuta.Mi-au recomandat caldura corporala si anestezie pe baza de sarut.CE ZICI,MA AJUTI?
                    ☺ Nimeni nu-i atat de bogat incat sa nu aiba nevoie de un sarut,dar nici atat de sarac incat sa nu-l poata oferi.Dureaza un moment dar se pastreaza in suflet o vesnicie.
                    ☺ Ai uitat de mine şi tristeţea s-a înstăpânit în lume! Aş vrea un sarut,doar unul care să-mi sarute buzele şi apoi să steargă distanţele ce ne despart.
                    ☺ Iubesc 3 lucruri:Soarele,Luna si pe TINE.Soarele-ziua,Luna-noaptea,iar pe TINE TE IUBESC pt. totdeauna.
                    ☺ Cand Dumnezeu a deschis poarta raiului m-a intrebat care este dorinta mea pe ziua de azi,iar eu i-am raspOAMNE AI GRIJA DE INGERASUL CARE CITESTE ACEST MESAJ!
                    ☺ Tu esti departe si buzele mi-s straine,am gandul dus la ochii tai si mi-e atat de dor de TINE!
                    ☺ Un duh mi-a promis 3 dorinte.Eu i-am spus k nu vreau 3,nici macar 2,ci una singura:Mi-as dori sa te am pe TINE!
                    ☺ Sunt un cub de gheata pe buzele tale,alunec usor pe gat,ma preling usor pe pieptul tau,ajung pe abdomen,si...uppsss...MA TOPESC DE PLACERE!ce zici.. AI VREA?
                    ☺ Pentru a trai am nevoie de batai de inima.Pt. asta am nevoie de inima.Pt. o inima am nevoie de fericire.Pt. fericire,am nevoie de TINE.
                    ☺ Cineva mi-a spus ca ziua are 24ore,ca o ora are 60min.,ca un min.are 60sec.,dar nimeni nu mi-a spus ca o secunda fara tine e o eternitate.
                    ☺ Nu stiu..., te-ai inchis in tine..., parca,parca ti-e frica de ceva... uneori, uneori simt ca... ca ti-e frik d iubirea mea......
                    ☺ N-am crezut ca exista ingeri pana cand n-am vazut si simtit pe unul dintre ei care imi sta alaturi si are grija de mine si care ma ...N-am crezut pana cand te-am intalnit pe tine.Iti multumesc ingeras pt.tot si sper sa nu pleci de langa mine niciodata.
                    ☺ Timpul se scurge prea incet pt.cei ce asteapta prea repede pt.cei tematori,e prea lung pt.cei ce sufera,prea scurt pt.cei fericiti.Numai pt.cei ce se iubesc timpul e o eternitate.
                    ☺ I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina.I-am cerut un copac,mi-a dat o padure.I-am cerut un rau,mi-a dat un ocean.I-am cerut un inger si mi-i te-a dat pe tine.TE IUBESC mult de tot guritoiule.
                    ☺ Sunt un inger cu o singura aripa. Cealalta se gaseste la tine. Nu putem zbura decat imbratisandu-ne. Ma bucur ca tu esti ingerul meu pazitor.
                    ☺ De la un bip se ajunge la o intalnire. De la o intalnire se ajunge la un sarut. De la un sarut se ajunge la o noapte nebuna de amor. Ce zici imi dai un bip ?...
                    ☺ Daca as fi o lacrima in ochii tai m-as rostogoli p obrazul tau sa-ti ating buzele iar daca ai fi o lacrima in ochii mei nu as m-ai plange d frica sa nu te pierd.
                    ☺ Vreau s fiu inchis p viata in inima ta,s m strangi in brate s nu pot scapa.Vreau s fiu mereu cu tine si s m simt iubit s fim suflete pereke pana-n ultima clipa.
                    ☺ Hai sa impartim lumea : marea tie si valurile mie,cerul tie si stelele mie,soarele tie si lumina mie,dar mai bine...totul tie si tu mie! Ce zici?miss you.
                    ☺ Esti un trandafir crescut in inima mea. Promit sa devin apa, aer ,pamant ca sa nu te ofilesti, dar tu promiti sa infloresti doar pentru mine? Te iubesc !
                    ☺ Daca ochii tai sunt precum cea mai minunata stea; daca zambetul tau e ca soarele ce straluceste ziua; daca sarutul tau e ca mierea si daca TU esti UNIVERSUL meu ce-as mai putea sa-i cer lui Dumnezeu? TE IUBESC!!!
                    ☺ Daca ma vezi sa nu ma privesti, daca ma privesti sa nu ma atingi, daca ma atingi sa nu ma saruti si daca totusi ma saruti... SA NU TE OPRESTI!!!
                    ☺ Am rugat soarele ca atunci cand te vei uita la el sa-ti zambeasca iar cand te vei uita la luna ea sa-ti sopteasca : pisoiul tau te iubeste !
                    ☺ Ac. sf. zile sa-ti aduca intelepciunea magilor,stralucirea stelei calauzitoare,blandetea mieilor si dragostea Maicii Domnului.Craciun binecuvantat!La Multi Ani!
                    ☺ Mos Craciun bate la usa, scoate mana din manusa si va da din palma lui darurile cerului, langa brad, langa foc sa va aduca noroc. Craciun Fericit!
                    ☺ Am o veste foarte proasta pentru tine.Nu am vrut sa-ti spun pana acum pentru ca stiu cum esti, ca o sa suferi si o sa te afecteze foarte mult.Dar pentru ca te cunosc m-am gandit ca e mai bine sa afli de la mine decat de la altii. Nici eu nu stiu ce sa fac ! Sa-ti spun... Sa nu-ti spun... In orice caz e foarte grav. Nici mie nu mi-a venit sa cred cand am aflat. Totusi odata si odata tot trebuia sa aflii adevarul. Mos Craciun NU EXISTA !! E UN MIT !!!
                    ☺ Un iepuras cu boticul alb, A venit la noi in prag, Sa v-aduca oul rosu, Care sa va umple cosu'! HRISTOS A INVIAT!

                    Mama, catre fiica:
                    - Ce o sa faci cand o sa ajungi mare, ca mine?
                    - Pai... cura de slabire...

                    Mama, catre fiica:
                    - Ce o sa faci cand o sa ajungi mare, ca mine?
                    - Pai... cura de slabire....
                    Last edited by DSL; 2 March 2011, 16:14. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic
                    http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                    Comment


                    • Anul acesta sunt 4 date neobisnuite - 1/1/11, 1/11/11, 11/1/11 si 11/11/11.

                      Alegeti ultimele doua cifre ale anului nasterii dv si adaugati varsta pe care

                      o veti implini anul acesta....Vedeti ce rezulta....Faceti acelasi lucru si pentru

                      alte persoane. Veti descoperi ceva foarte ciudat...
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment



                      • Cand s a facut acest studiu nu l a contactat nimeni si pe CIA??...ne mai crestea si noua media))))
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Studiu fals )
                          sigpic

                          INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                          Comment


                          • )) te simti lezat ma))??
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • ucigator)))))))
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google