Zona vesela LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Y a da i ma un set de cristal))
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • mi-a luat 15 min sa inteleg ce ai vrut sa scrii

      Comment


      • aluia cu paharele , sa ii da i un set de pahare de cristal))
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • si manusi de azbest sa nu se taie in cioburi

          Comment


          • ...Cine intelege ce se vinde aici...)))))
            Attached Files
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • cat sa fie de retard ?

              Comment


              • e mare gradina Domnului

                Comment


                • Cred ca vinde un nou tip de faruri care nu s-a mai vazut pe Logan.....
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • dupa ce am vazut filmuletul asta , am realizat ca ma pot apuca de cantat oricand )
                    Frumoasa, adormita, sa, trezit, shi, kinta, D, xD, », MuliGamBia, MD, Timpenia, genialitatii, Moldovenesti, Video, si, poze, funny2

                    Comment


                    • petrica sa le zici poveste la astia mici sa ii ia somnu.desi avem alti colorati in club
                      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • bitza, e veche bre, dar nu inteleg de ce petre? ti se pare cel mai negru din club?!

                        teduleee, nici n-am putut s-o ascult prea mult ca m-a luat capu'

                        Comment


                        • stiu ca e veche tanti dar ma gandeam la o poveste pt astia mici ...si plus ca petre e baab in locu lu vio deci el tre sa zica povesti.La multi ani tanti ca azi parca e sfanta elisabeta a doua sau cum mai scrie la matale in buletin la denumire stintifica.La multi ani tuturor!
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • Baba esti tu bre)))..auzi eu negru..pai si tuciurii de poro si tedu care nu ies la lumina nici iarna ce facem cu ei....
                            Apropo cumti atzi sarbarorit azi ca am vazut pe la tv ca a fost srbatoare mare la voi))))))
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • deci cu exceptia aluia care alearga pe apa, ca au demonstrat astia ca e facatura... cu adevarat awesome...
                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              Comment


                              • foarte tareeeeee.....da cred ca unele cu mingea de baschet sunt facaturi....
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google