Zona vesela LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Presedintele Statelor Unite ne-a cerut sa ne unim pentru o cauza comuna tuturor: combaterea terorismului.
    Este bine stiut ca musulmanii se opun consumului de alcool si considera vederea unei femei dezbracate (alta decat nevasta-sa) drept un pacat.
    Din aceasta cauza lansam un apel pentru ca timp de o saptamana, ZILNIC, la ora 17.00, toate femeile sa se dezbrace complet si sa alerge prin birouri, iar toti barbatii sa le urmeze cu o bere in mana. Aceasta ne va ajuta sa detectam teroristii care se ascund la noi in firma.
    Statele Unite va sunt recunoscatoare pentru efortul facut impotriva terorismului. Colaborati !
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • La un concurs de inventivitate, se prezinta un american, un rus si un roman.Proba este una dificila, cine reuseste sa faca cea mai minuscula masinuta castiga marele premiu:
      Americanul, vine cu o masina cat o baterie, o pune pe masa si merge perfect.
      Rusul, vine cu o masina cat o moneda, o pune pe masa si se invarte de de cateva ori
      Acum romanul nu stia ce-i de facut, nu inventase nimic, asa ca se scarpina in cap si gaseste un purice, il pune pe masa si incepe sa sara de colo-colo, juriul aplauda si apoi il intreaba:
      I -Da de ce sare masinuta ta, in loc sa mearga normal?
      R -Sughita soferul!!
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • La un coafor, patronul a asezat un papagal colorat la intrarea în salonul lui. De fiecare dată cand Roxie trece prin faţa salonului de coafură, papagalul îi strigă: - Ei, Curvă! Ei, Curvă! Intr-o zi, sătula de obraznica pasăre, fata intră în salon şi se plânge patronului. Pentru a-l pedepsi, patronul decide să vopsească papagalul în negru. Câteva zile mai tarziu, Roxie trece din nou prin faţa salonului de coafură şi papagalul rămane mut. Mirată, tânara se opreste şi-i spune: - Hei!! Acum nu mai spui nimic?? Nu mai faci pe şmecherul?! Papagalul îi răspunde cu calm : - Când sunt în smoking, nu vorbesc cu curvele! )))

        Comment


        • Ion creste intr-un oras mic si-apoi se muta la Bucuresti pentru a urma facultatea de drept. Decide sa se mute inapoi in orasul natal si sa isi deschida propriul birou de avocatura, insa afacerile ii mergeau greu la inceput. Intr-o zi, vede un om apropiindu-se de usa biroului. Fiind primul sau client doreste sa ii faca impresie buna.
          C...and acesta ajunge la usa, Ion ridica rapid receptorul telefonului si incepe, facandu-i semn cu mana sa intre:
          − Nu. In nici un caz. Spune-le idiotilor ca nu ma voi opri pana nu primesc un miliard despagubire. Da. La tribunal am sedinta maine.
          Spune-i procurorului general ca am timp sa ma intalnesc cu el numai saptamana viitoare candva.
          Si continua asa pentru vreo cinci minute. Omul asteapta cu rabdare pana Ion termina. Acesta pune jos receptorul si se intoarce catre noul venit.
          Imi pare rau ca v-am facut sa asteptati. Sunt foarte ocupat. Cu ce va pot ajuta?
          Omul raspunde:
          − Sunt de la Romtelecom. Am venit sa va instalez telefonul..

          O femeie suna disperata la medicul veterinar:
          -Domnule doctor, pisica mea a baut circa 50 ml de benzina. Apoi s-a invartit ca nebuna prin casa vreo trei ore si acum sta pe canapea si nu se mai misca deloc. Ce credeti ca s-a intamplat?
          Sta medicul si se gandeste apoi raspunde calm:
          -Cred ca a ramas fara benzina doamna!…
          Last edited by DISSSEL; 1 June 2011, 20:11. Reason: Automerged Doublepost
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment



          • cele mai tari faze 2010

            Comment


            • Reactii dupa moartea lui BinLaden

              Catalin Botezatu – Oricum se imbraca nashpa
              Daniela Crudu – Si spui ca era mai bogat ca Leo de la Strehaia ? Pai atunci mare pacat …
              Sorin Ovidiu Vantu – Eu ti-am zis cand m-ai sunat ca e groasa colega …
              Ion Iliescu – Deci se poate si fara mineri … Bravo Obama !
              Gigi Becali – Vreau sa-i aduc pe americanii din echipa de commando la Steaua . Vad ca nu rateaza deloc .
              Mihai Gadea – Ce i-ati facut lui Obama domnule Basescu ?
              Florin Piersic – Eram cu Osama in 65 la o cursa de camile langa Urziceni …
              Dan Diaconescu – Credeti ca a facut pipi Osama intre inceputul si sfarsitul atacului ?
              Mihai Petre – Nu e rau ca ai murit , dar o puteai face mult mai frumos . Nota 4 .
              Neti Sandu – A murit Bin Laden ? Vai de steaua noastra …
              Bianca Dragusanu – Sunt trista . Primul presedinte de culoare din America nu merita asa ceva .
              Irinel Columbeanu – Foarte mishto ! Sa vada si astia cu mai multe neveste ca nu sunt cei mai smecheri .
              Oana Zavoranu – L-au aruncat in mare ? Ce nashpa ! Avem un loc bun , langa aleea principala , categoria 1a .
              Sergiu Nicolaescu – Ptr rolul lui Obama negociez deja cu Cabral . Osama voi fi eu . Sau Mihai Viteazu ca semanau la barba , sau Pistruiatu , sau Mircea cel Batran , sau nu stiu … ma scuzati , sunt obosit .
              Dinu Patriciu – Vineri impreuna cu ziarul Adevarul ai cartea 20 000 de leghe sub mari cu Osama bin Laden !
              ...




              ...si...
              Hitler suna la RDS

              Last edited by viorelu; 2 June 2011, 14:27.

              Comment


              • cineva sa il sune pe jiji))))

                Fără îndoială, puţine gânduri ne înspăimântă mai mult decat cel al Marii Treceri. Există viaţă după moarte? Unde vom ajunge? Vom fi pedepsiţi? Ce se va alege de sufletul nostru? Din cele mai vechi timpuri, oamenii au fost intrigaţi, îngroziţi şi fascinaţi în egală măsură de acest moment-limită. Libertatea vă prezintă 20 de lucruri inedite despre moarte.


                ultima e tare...
                Last edited by DISSSEL; 5 June 2011, 01:41. Reason: Automerged Doublepost
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Comment


                  • de ras sau... sau de plans....
                    minunatii soferi din Rromania... de data asta am reusit sa si pozez meseriasul ca la cati am vazut in trafic...
                    Attached Files

                    Comment


                    • mmm nu pricep,,e facea asta? mergea cu luminile stinse ziua?
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • oglinda dreapta D

                        Comment


                        • aaaaaaaa.....

                          eu am ajuns aproape acasa pe poziti.....) de la fulger..ai dracu astia cu iluminatul lor public
                          Last edited by DISSSEL; 17 June 2011, 09:49. Reason: Automerged Doublepost
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • deloc nu esti atent... )
                            tot silviu sa te clarifice

                            Comment


                            • Ce arcuri sport are! omoara furnicile...
                              sigpic

                              Comment


                              • Mergea cu oglinda dreapta rabatata .. ce loser .. cum puii mei sa nu vezi ca ai oglinda rebatata ?!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google