Zona vesela LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Cum şi-a dărâmat Arthur casa :
      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
      AG 16 SMA

      Comment


      • O blonda la benzinarie:
        - Ma scuzati... de care benzina aveti?
        - De 98 si de 95, nu vedeti?
        - Ba da... dar de anul asta aveti ceva?

        Comment


        • The best of the BBC, with the latest news and sport headlines, weather, TV & radio highlights and much more from across the whole of BBC Online

          uitati-va pana la sfarsit

          Comment




          • inca o reclama tare de la rompetrolll
            Last edited by DISSSEL; 19 October 2011, 16:05. Reason: Automerged Doublepost
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • ceva cu adevart superb http://www.220.ro/sport-extrem/Oamen...ol/DAGxoSeGe6/

              Comment


              • din categoria eu ma simt bine doar la iarba verde...
                cele mai tari presuri:
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Comment


                • sa facut de coasa iarba aluia)))
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • cat sa coste si o taxa de prima inmatriculare ...
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Comment


                    • Azi mi-am concediat asistentul (secretarul). De ce am făcut-o? .. Era ziua mea. Împlineam 37 de ani şi, să zicem, nu mă simţeam chiar aşa de bine. ... În acea dimineaţă, când m-am trezit, am mers la bucătărie să beau o cafea, aşteptându-mă ca soţul meu să îmi spună: "La mulţi ani, iubito!". Dar nu mi-a zis nici măcar bună ziua. (ce dobitoc). Mi-am zis: "Na, ăsta-i bărbatul pe care-l merit." Mă gân...deam: "Copiii sigur îşi vor aminti", dar când au coborât la micul dejun, nici unul nu a zis nimic. Aşa că, am ieşit din casă destul de supărată, dar m-am simţit un pic mai bine când am intrat în birou şi asistentul meu mi-a zis: "Bună ziua, şefa. La mulţi ani!" În sfârşit! Cineva şi-a adus aminte. Am lucrat până pe la ora două, când asistentul meu a intrat la mine în birou spunându-mi: "Ştii, şefa, e o zi superbă, şi cum e ziua ta, am putea merge să mâncăm împreună. doar tu şi eu." Am acceptat şi am mers într-un loc destul de intim. Ne-am simţit foarte bine, am râs, ne-am amuzat copios şi când să ne-ntoarcem, propuse: "Cum ne-am simţit atât de bine azi, mai bine nu mai mergem la birou. Hai mai bine la mine în apartament.. să bem ceva" "Bine!", am zis. şi am mers la el acasă. În timp ce serveam un Martini, îmi spuse: "Dacă nu te deranjează, o să merg până în cameră la mine să mă îmbrac mai comod." "Bine, cum doreşti", i-am spus. După aproximativ 5 minute, ieşi din cameră cu un tort imens, cu 37 de lumânărele, urmat de soţul, fiii, prietenii mei, şi toţi colegii de la birou, cântându-mi: "Mulţi ani trăiască. mulţi ani trăiască." Şi acolo eram eu: goală, fără sutien, fara chiloţei, întinsă pe canapeaua din sufragerie, aşteptându-l pe dobitocul asta! Ei, şi de asta l-am concediat. Aşa ceva nu se face...
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • I: Ce trebuie aratat unei femei care conduce 7 ani fara accident ?
                        R: Viteza a doua.

                        I: De ce a murit cartea de mate?
                        R: Avea prea multe probleme
                        I: Dar cea de istorie?
                        R: Era prea batrana

                        I: Ce ii faci unui elefant cu diaree?
                        R: Loc!

                        I: Care a fost primul barbat care a spus: "E nevoie de o femeie in casa!"?
                        R: Mesterul Manole

                        I: De ce le zice la moldovence nuci ?
                        R: Se coc in moldova si se sparg in Bucuresti.

                        I: Care e lucrul cel mai inteligent pe care il poate spune un barbat?
                        R: Nevasta-mea zice ca...

                        I: Care e deosebirea dintre bikini frantuzesti si cei rusesti?
                        R: Cei frantuzesti iti intra in fund, cei rusesti in cizma

                        I: Ce faci daca maine vine sfarsitul lumii?
                        R: Vii in Romania pentru ca noi suntem cu 100 de ani in urma!

                        I: Ce face barza dupa ce aduce un copil?
                        R: Se face mica si intra-n pantaloni!

                        I: Care e cel mai inutil animal?
                        R: Sirena: nici nu poti s-o mananci, nici nu poti sa o f...i!
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Originally posted by DISSSEL View Post

                          I: Care e cel mai inutil animal?
                          R: Sirena: nici nu poti s-o mananci, nici nu poti sa o f...i!
                          eeeee nu )))

                          Comment


                          • tu gandesti in japoneza)))
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • As vrea sa fiu anuntat daca cineva poate contrazice aceasta predictie:
                              Dacă NU citeşti acest mesaj vei primi 1 milion de euro.

                              Prea târziu! L-ai citit...

                              Trimite-l mai departe, e incredibil! Chiar funcţionează!

                              Şi eu l-am citit şi nu am primit 1 milion de euro....

                              Comment


                              • Funar se zbate vreme îndelungatã sã amenajeze în Cluj un lac de agrement si dupã lungi eforturi, vine în sfârsit ziua inaugurãrii.
                                Când sa taie panglica, un reporter îl întreabã:
                                - Domnule primar, ce frumos si mare e lacul. E asa de mare cã nu i se vede malul celãlalt. Ce e dincolo de el?
                                Funar rãspunde împlinit:
                                - Austria !
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google