LINIUTE PITESTI -sambata 10 Septembrie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Bravo florine felicitari.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • #92
      multumesc inca o data.am luat locul 2 la A1 ..

      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
      Last edited by florin_dnf; 15 November 2010, 12:24. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • #93
        felicitari florin, pt locul obtinut !
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • #94
          Ohoo...bravo Florine!

          Comment


          • #95
            felicitari florine ;)
            sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

            Comment


            • #96
              felicitari si din partea mea....

              Comment


              • #97
                Tot ce va intereseaza: stiri, program tv, vedete, stiri mondene, sport, meteo, horoscop, muzica, noutati auto, stiri din televiziune si timp liber
                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • #98
                  frumos ...
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Guvern incapabil, Loganisti capabili!

                    un DNF cu ambitie, talent si competitivitate
                    bravos!
                    Attached Files
                    lipsa text

                    Comment


                    • Felicitari si de la mine! Sunt curios pe 3 cine a iesit... Best regardes, from Clio;)

                      Comment


                      • deci florin tinand cont ce ai vorbit cu mine nu au picat au picat in grupa ta nici unu
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.




                          inca o data BRAVO FLORIN, FELICITARI :d
                          Last edited by DISSSEL; 15 November 2010, 20:38.

                          Comment


                          • Dati-mi voie sa imi exprim sentimentu de scarba pe care l-am simtit in momentul in care am vazut filmuletzul de mai sus(cel cu logan bemveu M(asa) )

                            Abia acum le multumesc colegilor din LCBuc pt ca nu au vrut sa vina cu mine pt ca daca veneam chiar ca imi parea rau.Din filmarile pe care le-am vazut pe youtube(zici ca sunt facute cu aragazu sau cu nokia 3310+ca unele din ele trebuie sa stai cu gatu sucit ca sa intelegi ceva)se pare ca a fost un mare fis evenimentu + ca pe patrutuning se cearta aia si acum pt trofee , si pe ce loc a iesit fiecare.Iar faza cu loganu vs bemveu e de tot rahatu.daca nu ar fi moderatori pe forumu asta as injura 2 pagini.

                            Felicitarile mele pt Florin_DNF dar eu daca eram in locul lui nu faceam treaba aia cu bemveu.
                            Fara Semnatura.

                            Comment


                            • vezi tu Carmelo , ilegale rulz , liniste si pace.

                              Comment


                              • mai bine ala cu bemveu` mergea toata cursa cu a 1-a ca sa fie ciumeg, mandrule care esti mandru de bmw-ul tau

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google