*INTALNIREA SAPTAMANALA* LoganClub Pitesti-Duminica 18:00h - Stadion

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • *INTALNIREA SAPTAMANALA* LoganClub Pitesti-Duminica 18:00h - Stadion

    Va salut loganisti din Pitesti!(si din Arges in general)...Deci un inceput furtunos.Vad ca nu v-ati dezis de a ma pune pe mine organizator de intalniri la LCPitesti.Ok.De 3 mari reguli vreu sa tinem cont:
    1.Organizatorul de intalniri nu este batut in cuie.Oricare membru ii poate lua locul atunci cand LCPitesti va simti ca e nevoie de schimbare.
    2.Organizatorul de intalniri e un simplu membru care contabilizeaza dorintele majoritatii pentru a le putea face publice si pentru a se putea lua o hotarare convenabila pentru toti.De asemenea vegheaza (in sectiunea de care raspunde )la o ordine si limbaj civilizat pe forum.Adica mai pe romaneste cam sta cu cate un ochi pe forum
    3.Simtul umorului si intelegerea fata membri(in limite civilizate fata de forum) sunt obligatorii.

    Si bineinteles ca vad ca trebuie:
    Anexa la regulament pentru sectiunea LoganClubPitesti:
    I.respecterea regulamentului forumului http://www.loganclub.ro/forum/misc.php?do=cfrules
    II.nici un membru nu este mai presus/prejos fata de altul(inclusiv organizatorul de intalniri).
    III.posturile cu continutul urmator vor fi sterse fara atentionare:
    -anunturi vanzari-cumparari.
    -laude personale cu privire la LCPitesti de genul:"eu am facut mai mult pentru club","eu am fost primul care...","eu sunt seful...","eu sunt mai mare deci am dreptul..."etc,reply-urile la acestea precum si posturile cu "samanta de scandal".
    -limbajul vulgar sau cu subinteles rautacios.
    IV.eventualele divergente,obiectii se discuta/rezolva la intalniri...sau in cazuri exceptionale pe privat sau messenger.
    V.se vor evita pe cat posibil penalizarile pentru limbaj mirc si greseli ortografice...pentru asta mai multa atentie cum postam.
    VI.SA SE INTELEAGA UN LUCRU:LCPitesti a luat fiinta datorita membrilor.Meritul este in egala masura al membrilor(actuali si viitori).

    Deci urmatoarea intalnire sambata...schimbam ora?

    ACEST THREAD ar trebui sa fie exclusiv pentru intalniri si poze ,dar stiti voi...Intelegerea
    Last edited by viorelu; 5 November 2008, 21:19.

  • #2
    Ne intalnim domnule...si as vrea la 16:00...

    Comment


    • #3
      Votat si eu tot 16, dar cum am mai spus imi convine orice ora intre 15 si 20, asa ca imi pot schimba optiunea
      fara linkuri externe in semnatura

      Comment


      • #4
        Eu zic sa fie intalnirea la 18:00...Sa nu mai intarzii si eu...

        o sa vin eu cu un aparat foto..Si o sa facem poze

        Comment


        • #5
          Facem poze..Numai sa vi la timp

          Comment


          • #6
            Votez si eu miercuri cu majoritatea(atunci se inchide poll-ul)...Si facem nou cu hotararea luata pentru intalnire
            Toate cele bune!

            Comment


            • #7
              Din partea mea ora 16 este potrivita
              daca intervine ceva pe parcurs anunt la timp
              cand ma privesc ma ingrozesc,cand ma compar ma linistesc

              Comment


              • #8
                Scor deocamdata(cumulat poll/posts):
                -ora 16.00-3 voturi
                -ora 17.00-2 voturi
                Haideti ca puteti mai mult!

                Comment


                • #9
                  Prima intalnire a iesit super bafta si sper sa fie cat mai multe intalniri si cat mai multe masini sa umplem parcarea de la STADION sa ne auzim cu bine ! Eu zic totusi ora 17:00 sa fie o ora rezonabila pentru toti ! Pana la urma nu prea conteaza ora ...
                  http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                  Comment


                  • #10
                    Probabil la 16.00(dupa voturile care sunt...Cam putine)... La o bere de la mine numai daca votati minim 10 in Discutii generale si o sa hoataram daca mergem weekendul viitor la Sibiu sa ne intalnim cu loganisti de acolo...

                    Comment


                    • #11
                      Am o veste proasta. Meciul lui FC Arges s-a reprogramat pentru sambata, deci locatia stadion nu o sa fie libera. In alta ordine de idei daca se va tine intalnirea sambata nici eu nu o sa pot ajunge (e o chestie tot legata de meci, o sa va spun despre ce e vorba cand am ocazia)
                      fara linkuri externe in semnatura

                      Comment


                      • #12
                        Cautam o alta locatie...No problem

                        Comment


                        • #13
                          Parcarea de la Spitalul de copii?
                          Sau in Strand?
                          Sau la Bazinul Olimpic?
                          Ia zi Viorele...

                          Comment


                          • #14
                            Salutare Logan Club Pitesti...Am si eu o rugaminte la voi .. Urmeaza sa ajung pe la pitesti in perioada ce urmeaza cu inca un membru de pe forum, si as vrea sa stiu si eu niste magazine unde se vand accesorii pentru logan.. Adresa (strada) ne intereseaza mai mult ... Multumesc anticipat pentru cine zice macar o adresa, si paote ne vedem...Depinde cand o sa venim si daca o sa puteti veni si voi
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #15
                              @alindrgn in Pitesti pe str.Dumbravei piese si accesorii.
                              Daca vi sambata ne intalnim.
                              Vad ca sa votat(cumul de voturi3/3),pentru ca sa vrut schimbare va fi ora 16.00 locatia va fii la Spitalul de copii deci aproape de locul de intalnire.TWeetY bune ideile!
                              Votati si in poll.
                              Lista in care puteti pune si numarul de inmatriculare sa stim mai bine care sunteti

                              Intalnire sambata,ora 16.00,parcare Spitalul de copii.
                              1.viorelu AG-13-MIV
                              2.......
                              3.......
                              4.......
                              5.......
                              6.......
                              7.......
                              8.......
                              9.......
                              Last edited by viorelu; 5 November 2008, 20:59.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google