Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da ar fi o idee buna doar ca tata nu are timp. El nici nu intra pe calculator il tin eu la curent cu toate intalnirile astea sau seara cand e acasa si sunt si eu sta langa mine si citeste.
    Dar se mai tine intalnirea aia de la Jupiter City???

    si mi-ar place sa ma strigati DDM
    Last edited by Cinel; 25 June 2010, 10:24. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • da se mai tine intalnirea de la jupiter.. maine la ora 10.
      sigpic

      INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

      Comment


      • Pai atunci modifica la varsta ca ne derutezi.....
        DDM-ule te asteptam maine la 10 la JUPITER
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • mda.... poi... am cam intrat sub cod galben din ce zic astia pe net, asa ca... speram sa nu ne ploua prea tare...

          Comment


          • Oricum eu plec sa clatesc masina...cu bani...macar sa fie ea limpezita si moca

            Comment


            • mda... stau cu ochii pe radarul astora pe net sa vedem cum se anunta vremea... e pos sa nu mai fie nev sa te duci sa o speli, eventual pastrezi banii pt pastile daca iesi cu o perie si costumatia de plaja in fata blocului cand vine ploaia

              Comment


              • Prea tarziu...ce pastile,doar nu o ploua cu mizerie? .I-am dat si ceara sa nu lipeasca apa

                Comment


                • Baieti,pozele de joi de la uzina,le gasiti la sectiunea ''discutii generale'',la noi pe forum(mioveni)
                  sigpic

                  Comment


                  • da ma vin azi la 10 la Jupiter City

                    Comment


                    • marius pai de ce nu le-ati bagat ma la regionala...ce dacu???
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • Amorteala totala
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • petricaaa (dissel) te simti vinovat de ceva? aaa?? azii
                          HAI MA CE FACEAI CU 5
                          Last edited by DISSSEL; 29 June 2010, 21:56.
                          sigpic

                          INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                          Comment


                          • salutare colegii ! stie cineva care a fost de curand pe transfagarasean cum este drumul de la vidraru la balea ?

                            se merita sa ma duc ? sau imi fac praf masina pana la balea ? multumesc

                            Comment


                            • Am inteles ca este jalnic de la baetii care au plecat direct de la regionala pe acolo

                              Comment


                              • te referi la regionala de zilele trecute ? mai stie cineva staea drumului ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google