Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gaby'92
    replied
    Un stop central full led face cineva in Pitesti si in ce bani?

    Leave a comment:


  • mc_alienu
    replied
    salutare colegi.
    cine ma poate ajuta cu 2 pasaje pentru aripile spate?
    la ale mele e 1-0 pentru rugina
    multumesc

    Leave a comment:


  • AG 93 EDY
    replied
    Numarul de telefon a lu Nae lucamediagrup il are cineva ? urgent

    Leave a comment:


  • alexutzu
    replied
    esti bine daca au stat 7 min...eu am lasat-o pe langa piata la ceair doar am trecut coltul si cred ca deja se apucase de masina..nu cred ca am stat 5 min...eu m-am mirat cum dracu s-au miscat asa repede...acu mai nou se ridica masinile din fata blocului meu(pentru cine stie)

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    acolo suna locatarii din turn...

    Leave a comment:


  • chelull
    replied
    din spate de la fortuna...am lasat-o 7 min (dupa ceas) si am fost pana la cosmote.Si cand m-am intors am vazut-o cum pleaca.

    Leave a comment:


  • ionut CIA
    replied
    De ce te miri?! in banii astia, ii face(la masina)si revizia si curatare interior/exterior+ ceara.

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Wow ce de bani... De unde ti a ridicat o

    ?

    Leave a comment:


  • alexutzu
    replied
    tot 300 de lei...eu cel putin atat am platit..am dat 600 amenda +ridicat

    Leave a comment:


  • chelull
    replied
    Salut baieti,astazi am avut norocul sa mi se ridice masina in centru in pitesti.Pe langa taxa de 300 ron pentru recuperarea masinii stiu ca se mai plateste si amenda pentru parcare neregulamentara.Are cineva idee cat este acea amenda?

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    eu am folosit metabond gold, 100% multumit.

    Leave a comment:


  • DORANU
    replied
    Salut ! Ce parere aveti despre aditivi in ulei pentru motoarele pe benzina?
    A folosit cineva ? Si ca rezultate a avut dupa?

    Leave a comment:


  • Teo_730
    replied
    Ce importatori de piese auto sunt prin Pitesti? Pana acum stiu de Alfarom Trans. Mai stiti alte astfel de magazine, sau altele care vand piese si accesorii ieftine?

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    LOGAN CLUB a fost invitat de catre Centru Cultural Mioveni si Dacia sa participe la "ZIUA CONSTRUCTORULUI DE MASINI"
    Va asteptam pe 30 septembrie in Mioveni cu masinile rujate si parfumate pentru ca se vor primii premii pentru cea mai ....sau cea mai...sau cel mai...

    Leave a comment:


  • AG 93 EDY
    replied
    Te pot ajuta eu cu folia ..

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google