Discutii Generale
Collapse
X
-
salutare colegi.
cine ma poate ajuta cu 2 pasaje pentru aripile spate?
la ale mele e 1-0 pentru rugina
multumesc
Leave a comment:
-
esti bine daca au stat 7 min...eu am lasat-o pe langa piata la ceair doar am trecut coltul si cred ca deja se apucase de masina..nu cred ca am stat 5 min...eu m-am mirat cum dracu s-au miscat asa repede...acu mai nou se ridica masinile din fata blocului meu(pentru cine stie)
Leave a comment:
-
din spate de la fortuna...am lasat-o 7 min (dupa ceas) si am fost pana la cosmote.Si cand m-am intors am vazut-o cum pleaca.
Leave a comment:
-
De ce te miri?! in banii astia, ii face(la masina)si revizia si curatare interior/exterior+ ceara.
Leave a comment:
-
tot 300 de lei...eu cel putin atat am platit..am dat 600 amenda +ridicat
Leave a comment:
-
Salut baieti,astazi am avut norocul sa mi se ridice masina in centru in pitesti.Pe langa taxa de 300 ron pentru recuperarea masinii stiu ca se mai plateste si amenda pentru parcare neregulamentara.Are cineva idee cat este acea amenda?
Leave a comment:
-
Salut ! Ce parere aveti despre aditivi in ulei pentru motoarele pe benzina?
A folosit cineva ? Si ca rezultate a avut dupa?
Leave a comment:
-
Ce importatori de piese auto sunt prin Pitesti? Pana acum stiu de Alfarom Trans. Mai stiti alte astfel de magazine, sau altele care vand piese si accesorii ieftine?
Leave a comment:
-
LOGAN CLUB a fost invitat de catre Centru Cultural Mioveni si Dacia sa participe la "ZIUA CONSTRUCTORULUI DE MASINI"
Va asteptam pe 30 septembrie in Mioveni cu masinile rujate si parfumate pentru ca se vor primii premii pentru cea mai ....sau cea mai...sau cel mai...
Leave a comment:

Leave a comment: