Discutii Generale
Collapse
X
-
HELP !
cine stie vreun logan full la vreo 4000 euro ...pentru colegul nostru DANY UHP ...vine sambata la pitesti ...aveti nr lui de tel aici : 0763142887
Leave a comment:
-
cine vrea sa fie de culoare neagra cotizeaza si se face culoare neagra
cu asta ai si anumite drepturi...
Leave a comment:
-
"...am oferit acum aceasta optiune de a deveni Membru LOGAN Club." -> adica noi suntem...useri logan club?
Leave a comment:
-
la topicul cu aceeas denumire....
Leave a comment:
-
Salutare! ma baieti am pierdut ca bolovanul portofelul cu actele si niste bani prin Pitesti, pe Craiovei, pana in sensul giratoriu (ma duceam la targ sa ma uit de niste masini si am vazut un Golf 6 pe marginea drumului cu o lista de optiuni si am oprit de curiozitate, acolo l-am pierdut sigur) daca cumva auziti pe cineva ca a gasit un portofel pe acolo sa ma sune la nr 0741058593...Nu ma intereseaza banii, vreau doar actele( sunt pe numele Lazarescu Nicolae Laurentiu)
O seara buna!
L-am gasit;)
Totul e ok!
Leave a comment:
-
>>>
Salut Florin_DNF ... vezi ca ti-am trimis ceva pe PM. Te rog frumos
ca sa nu te tin prea mult ;)
Sa imi trimiti si o lista cu ce mai ai ca mai VB.
Numa bine la toata lumea
Leave a comment:

Leave a comment: