Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • costyn955
    replied
    Sigur nu full la banii aia...

    Leave a comment:


  • danxkc
    replied
    HELP !
    cine stie vreun logan full la vreo 4000 euro ...pentru colegul nostru DANY UHP ...vine sambata la pitesti ...aveti nr lui de tel aici : 0763142887

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    dar e fara drept de moderare :|

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    poti sa schimbi cate statusuri vrei

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    atunci pot sa-mi fac status de "hancu"

    Leave a comment:


  • alexutzu
    replied
    cine vrea sa fie de culoare neagra cotizeaza si se face culoare neagra
    cu asta ai si anumite drepturi...

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Membru cotizant.....cred ..nu stiu

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    "...am oferit acum aceasta optiune de a deveni Membru LOGAN Club." -> adica noi suntem...useri logan club?

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied

    PENTRU CEI INTERESATI

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    la topicul cu aceeas denumire....

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    unde??? sau esti nostradamus?

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Poze noi atasate cu memebrii logan club pitesti

    Leave a comment:


  • Inary
    replied
    Salutare! ma baieti am pierdut ca bolovanul portofelul cu actele si niste bani prin Pitesti, pe Craiovei, pana in sensul giratoriu (ma duceam la targ sa ma uit de niste masini si am vazut un Golf 6 pe marginea drumului cu o lista de optiuni si am oprit de curiozitate, acolo l-am pierdut sigur) daca cumva auziti pe cineva ca a gasit un portofel pe acolo sa ma sune la nr 0741058593...Nu ma intereseaza banii, vreau doar actele( sunt pe numele Lazarescu Nicolae Laurentiu)
    O seara buna!

    L-am gasit;)
    Totul e ok!
    Last edited by Inary; 14 March 2011, 20:23. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Nicosianu
    replied
    >>>

    Salut Florin_DNF ... vezi ca ti-am trimis ceva pe PM. Te rog frumos ca sa nu te tin prea mult ;)
    Sa imi trimiti si o lista cu ce mai ai ca mai VB.

    Numa bine la toata lumea

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    nu intreba era o confirmare

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google