Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • costyn955
    replied
    cu voi nu fac nici o tb
    tot cu alex tb sa negociez

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Eu am mainile legate)))

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    al draq stai cu ochii pe forum ca pe sticla de vin
    bine ca nu arata si secundele forumu ca sigur avea sub 10 de la ce am scris eu la ce ai scris tu

    Leave a comment:


  • PoRo
    replied
    nuuu nuuuuu

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    poi unu dar mai mutati draq si la altcineva scrisu

    Leave a comment:


  • PoRo
    replied
    Doar unu este fotografu LCP

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    sa-i fie rusine! )
    mie cand mi se mai schimba "functia"? ( ca am imbatranit de 2 ani de cand sunt cu aceasi sarcina )

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Incepand de vineri PORO este noul Co organizator de intalniri

    Leave a comment:


  • uTzA
    replied
    salut baieti... am si eu o intrebare unde pot gasi si eu niste flapsuri pt fata si spate pt masina?!

    Leave a comment:


  • cotzzo
    replied
    Salutare.

    Tocmai mi-am achizitionat si eu un logan 1.6 benzina... si intampin mici probleme in alegerea serviceului unde sa fac ITPul am auzit diverse pareri gen "acolo e mai scump decat dincolo" insa nimic concret motiv pt care nu st decis unde sa fac... cel mai apropiat de zona unde stau am inteles ca ar fi serviceul de la CNCD.

    Multumesc anticipat.

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Originally posted by DSL View Post
    Sincer, mie mai mult imi place spatele la logan. Nu stiu ala prea este italian. Are ceva din albea in el!



    Da, tu iti dai seama ca ar trebui sa facem un club, un nou forum, si sa aducem regionala aferenta cat mai aproape de pitesti!
    ee facem doar un topic separat)

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    nici o pb, se muta turul frantei la ciclism la noi

    Leave a comment:


  • DSL
    replied
    Sincer, mie mai mult imi place spatele la logan. Nu stiu ala prea este italian. Are ceva din albea in el!

    Originally posted by DISSSEL View Post
    ....catre biciclete
    Da, tu iti dai seama ca ar trebui sa facem un club, un nou forum, si sa aducem regionala aferenta cat mai aproape de pitesti!
    Last edited by DSL; 2 March 2011, 07:06. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    nu cred ca are vreo legatura cu dacia modelul ala... triplele alea le gasiti pe un model actual de lancia...
    ooo da DSL... minunata noastra rrromanica... fir-ar $#!#@#$%@$@$% ^&^#$^&...!!!

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    ....catre biciclete

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google