Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AG 93 EDY
    replied
    ..........
    Attached Files

    Leave a comment:


  • gl_ama
    replied
    salut dragi colegi ieri am fost in trecere pe la voi si am observat in trafic un logan albastru modificat cu ADY la numar.va este cunoscut?as fi curios sa vad cateva poze cu el. sper sa ne vedem in trafic maine cand voi trece iar pe la voi .o zi buna va doresc

    Leave a comment:


  • BR-17-KOZ
    replied
    turbina

    colegi..un sfat de la voi mi-a picat turbina la masina..euro 3 diesel..stiti cumva dak o pot reconditiona sau dak e sa cumpar una...ast un rasp din partea voastra...!Scz de deranj..!

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Avand in vedre ca UKO nu mai poate ajunge la intalniri asteptam propuneri pentu postul de fotograf
    Last edited by DISSSEL; 21 October 2011, 23:34.

    Leave a comment:


  • bitza_bik
    replied
    Originally posted by DISSSEL View Post
    pai ca mare Sef de trib ce esti ia atitudine
    pt tine o sa ia latitudine si pt fratitu longitudine.
    ce dreaq poze sa faca porno.ala le modifica in fotoshop si va face pe totzi in pieptu gol

    Leave a comment:


  • mihaiweb
    replied
    de vinerea asta pana duminica pot sa fiu eu fotograf
    cu alte cuvinte poate se pune de vre-un fulger.

    Leave a comment:


  • PoRo
    replied
    XNR taci ca esti obosit )) nu e pt mine meseria asta

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    la tavan si la pereti )))

    Leave a comment:


  • catalinxnr
    replied
    Originally posted by PoRo View Post
    cam mare vraiste pe aici ..
    pana si tu esti o vraiste pornooooooooooooo
    vezi ca am visat aseara ca iti cumperi aparat foto profesional sa faci poze clubului )

    Leave a comment:


  • PoRo
    replied
    cam mare vraiste pe aici ..

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    pai ca mare Sef de trib ce esti ia atitudine
    Last edited by DISSSEL; 11 October 2011, 22:04.

    Leave a comment:


  • alexutzu
    replied
    ultima oara cand am verificat oficial este fotograf lcp...din pacate lipseste fct de co-org pe forum..da se rezolva curand si aia:P

    Leave a comment:


  • bitza_bik
    replied
    eu zic sa puneti camere si sa fie on line intalnirile

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    bun subiect...astept detalii

    Leave a comment:


  • catalinxnr
    replied
    o chestie .. noi mai avem fotograf ?
    ca de vreo luna incoa ciuciu poze la intalniri ..

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google