Discutii Generale
Collapse
X
-
salut dragi colegi
ieri am fost in trecere pe la voi si am observat in trafic un logan albastru modificat cu ADY la numar.va este cunoscut?as fi curios sa vad cateva poze cu el. sper sa ne vedem in trafic maine cand voi trece iar pe la voi .o zi buna va doresc
Leave a comment:
-
turbina
colegi..un sfat de la voi mi-a picat turbina la masina..euro 3 diesel..stiti cumva dak o pot reconditiona sau dak e sa cumpar una...ast un rasp din partea voastra...!Scz de deranj..!
Leave a comment:
-
de vinerea asta pana duminica pot sa fiu eu fotograf
cu alte cuvinte poate se pune de vre-un fulger.
Leave a comment:
-
pana si tu esti o vraiste pornoooooooooooooOriginally posted by PoRo View Postcam mare vraiste pe aici ..
vezi ca am visat aseara ca iti cumperi aparat foto profesional sa faci poze clubului
)
Leave a comment:
-
ultima oara cand am verificat oficial este fotograf lcp...din pacate lipseste fct de co-org pe forum..da se rezolva curand si aia:P
Leave a comment:
-
o chestie .. noi mai avem fotograf ?
ca de vreo luna incoa ciuciu poze la intalniri ..
Leave a comment:

))
Leave a comment: