Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PoRo
    replied
    mai intrebii

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    )))) baaa esti cu capu))))

    Leave a comment:


  • bitza_bik
    replied
    nu il bagati pe florin ca dati de draq.asta cere bani pe poze la dimensiune si neaparat in poze tre sa apara si masina lui))))am glumit florine
    daca tot nu se ofera nimeni sa il ajute pe lungan ma bag eu ca am aparat gillet da tre sa ma ajutatzi cu electrozi.
    petre nu e bun si de fotograf ca nu il ajuta binoclu si o poa pozeaza tancurile tin poligon.cred ca cia e bun pt asa ceva ca are si telefon fara camera si pune mesaje cum ar trebui sa fie poza.asa nu mai comentatzi ca e de 1,2 mega ca e vga,ca e in ceatza....
    pe uko am propus-o de multa da va paraseste.....

    Leave a comment:


  • PoRo
    replied
    sa nu il uiti prea des si sa nu ne ceri bani pe poze daaaaa..

    Leave a comment:


  • florin_dnf
    replied
    da ma bagatima pe mine....vorbesc serios ..am si aparat stati linistiti nu fac cu telu, bine asta cand il uit acasa..

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    poi asa si meritati

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    minimmmm))))1000

    Originally posted by florin_dnf View Post
    bagatima ma pe mine daca nu vreti niciunul..dar nu o sa pot ajunge le toate intalnirile...asta daca sunteti de acord..cu toate ca trebuia sa fiu bisnitar shop..
    ))) eu nu sunt de acord ca o sa ne ceara bani pe poze))))))))
    Last edited by DISSSEL; 8 March 2011, 14:14. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Inspector
    replied
    vreau eu postul de fotograf...doar daca e salariu de la 1000euroi in sus..:>

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    dupa cum bine nu stiam sau nu aveam de unde sa stiu ca uko pleaca luna asta.
    frumos ai zis-o DSL
    florine zi da ca in fata ofiterului starii civile

    Leave a comment:


  • alexutzu
    replied
    florine sigur vrei functia de fotograf??

    Leave a comment:


  • florin_dnf
    replied
    bagatima ma pe mine daca nu vreti niciunul..dar nu o sa pot ajunge le toate intalnirile...asta daca sunteti de acord..cu toate ca trebuia sa fiu bisnitar shop..

    Leave a comment:


  • DSL
    replied
    Club viguros, cauta fotograf harnic, dispus sa piarda noptile in cluburi si zilele la plimbari, acesta avand posibilitate unei cariere stralucite si beneficiind de toate recomandarile la admitere in centrul mediaPRO!

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    ai vrea tu sa scapi costica numai ca uko dupa cum stiti ne paraseste luna asta

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    hmmm.... UKOOOOOOOOO
    ca tot esti prezenta pe la toate intalnelile, ai si aparat care face poze meseriase

    Leave a comment:


  • alexutzu
    replied
    gaseste fotografu ...dar sa si vrea functia si rezolvam

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google