Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DISSSEL
    replied
    angajati au salarii asa cum ai avut si tu bitza ...crezi ca ii intereseaza daca alimenteaza de 100000lei sau de 10lei in 3 ore
    raspund tot eu
    Nuuuuuuuuu
    dar vin 200 300 de oameni la 1 statie se pun la coada si baga fiecare de cate 0.5 lei a trecut 4 ore 8ore; fa asta in toate orasele din tara
    3 zile luna de luna la o firma ... mai umplem autobuzele mai mergem pe biciclete......

    ....p....a m..a de asta nu o sa ajungem niciodata tarile din vest ca pe langA faptul ca l am "impuscat" pe ala care "impusca" mafiotii sutem lenesi , comozi ,invidiosi ,etc etc etc....
    de ce afara e "civilizatie"?????......DE FRICA BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DE FRICA

    Leave a comment:


  • viorelu
    replied
    Las ca angajatii au salarii...si nu cred ca este bataie de joc la adresa lor...

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    sunt de acord cu bitza, nu e hodorog degeaba

    Leave a comment:


  • bitza_bik
    replied
    vio orice a-ti face nu va batetzi joc de angajatzii benzinariilor.sunt oameni ca si noi si castiga o paine.am lucrat 7 ani la peco si stiu ce spun.
    de angajat...in depasire e poti angaja in perioada asta.eu iti urez bafta dar e greu la ce e in tara.
    augustin 4 mil folie llumar pe laterale spate si luneta si actele necesare pentru RAR.

    Leave a comment:


  • viorelu
    replied
    ...ma alatur si eu,soferilor de rand .Daca aveti vreo idee in zilele respective sa facem bascalie (cu maruntis sau ceva de genul...) la vreo statie peco poate imi fac si eu timp...nu as scapa astfel de momente

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    singurul lucru care se destabilizeaza suntem tot noi. aia care numara banii sus stau relaxati pe fotolii si rad in coltul gurii

    Leave a comment:


  • cosminlada
    replied
    Originally posted by costyn955 View Post
    afara se schimba sigla si in interior nimic
    cate banzinarii nu au trecut de la mol la agip sau de la petrom la omv si doar benerele si culorile au fost schimbate. conducerea si personaul au ramas aceleasi.
    nu o sa se rezolve nimic niciodata in tara asta. au murit aia care au fost in stare sa faca o revolutie.
    nu vom face nik nici daca vom schimba toata clasa politica ptr ca cei ce vor veni ori ii vor cumpara ori vor disparea ca si polonezul care a "comentat"
    avem totusi posibilitatea sa facem presiuni si sa ii destabilizam caci se poate umbla la pretul carburantilor si se poate merge inca mult in jos
    in tara este o cardasie intre firmele de profil si doar asa vom putea sparge targul facut intre ei de ani de zile tre sa cada un cap si nu e greu deloc sa o facem
    cel mai greu e sa fim uniti.

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    afara se schimba sigla si in interior nimic
    cate banzinarii nu au trecut de la mol la agip sau de la petrom la omv si doar benerele si culorile au fost schimbate. conducerea si personaul au ramas aceleasi.
    nu o sa se rezolve nimic niciodata in tara asta. au murit aia care au fost in stare sa faca o revolutie.

    Leave a comment:


  • cosminlada
    replied
    am respect pentru cei ce participa la boicot dar sa va spun ceva...NU va avea efect deloc ptr ca vom cumpara de la ei benzina peste 2-3 zile si tot jocurile lor le facem. eu spun sa alegen o firma de peco de ex omv-petrom-ul si sa il falimentam in sensul sa nu mai cumparam de la omv -petrom si sanctionandul drastic sa vada si celelalte firme ca nu e de gluma!!! asa se vor caca pe ei daca suntem solidari!!!!am ales omvul ca astia sunt cei ce ne-au pradat tara pe mana cu politicieni si sunt f mari deci le trebuie resurse sa supravietuiasca. fara resursele noastre vor cadea in cap mai repede decat o firma mai mica. Fiti solidari ROMANI si trimiteti la toti prietenii pe mess si facebook. PUTEM SA CASTIGAM DOAR IMPREUNA !!!

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    din pacate cam asa e....

    Leave a comment:


  • PoRo
    replied
    cauta daca gasesti ) cam pe nicaieri nu se fac angajari mai mult se da afar

    Leave a comment:


  • LEOMCV
    replied
    Pe unde se mai fac angajari prin Pitesti? Vreau sa-mi gasesc ceva neaparat...

    Leave a comment:


  • mig21
    replied
    imi puteti zice si mie daca capacele alea mici(6001547437) se ppot monta si pe jenti de 15". merci

    Leave a comment:


  • Augustin-Yng
    replied
    Am auzit,dar ma interesa un pret
    Numai bine.

    Leave a comment:


  • AlexAXL
    replied
    In Pitesti, la Send 92. Super treaba fac cei de acolo

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google