Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ionut CIA
    replied
    hai sa incepem si noi o lista pentru regionala
    -1. costyn955 - eu sigur nu

    0.

    1. disssel
    2. ionut CIA
    3.
    4.

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    hai sa incepem si noi o lista pentru regionala
    -1. costyn955 - eu sigur nu

    0.

    1. disssel
    2.
    3.
    4.

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    hai sa incepem si noi o lista pentru regionala
    1 disssel

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    POZE NOI CU GASCA NEBUNA

    Leave a comment:


  • LEOMCV
    replied
    Mi-a zis DNF-u ceva...dar nu am ajuns sa ii intreb pe baieti...aleg si eu varianta cea mai convenabila, dar si calitativa....Au cateva zgarieturi si vreau sa le elimin....

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Se poliseaza?...poate stie dnf u...

    Leave a comment:


  • LEOMCV
    replied
    Colegii, as vrea sa polisez angelurile, pe unde le fac si eu la un pret BUN?

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    eu cand am avut pb asta am schimbat bujiile si bateria...apoi nu mi-a mai facut. bine, la mine erau cazuri cand nu o lua la prima cheie...

    Leave a comment:


  • florin21us
    replied
    pornire logan

    Salut! Care ma poate ajuta cu o informatie inainte de a ajunge la un service; cind pornesc masina prima data pe zi imi face probleme mai exact: tre sa tin pe demaror 3-4 sec pina porneste da sa moara motorul, dupa ce o pornesc prima oara nu mai am probleme apoi merge la sfert cum s-ar spune.
    daca stie cineva care ar fi problema astept un raspuns

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    nadejdea dupa ce termini cu "invatatul" sa te apuci de meditatii cu taticii

    Leave a comment:


  • viorelu
    replied
    ...mai bine zis l-am facut din lipsa de ocupatie

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    adica tu ti l-ai facut de fitze
    lasa ca ma fac eu mare si-mi fac si eu

    Leave a comment:


  • viorelu
    replied
    ...e fara moderare,e doar de fitze

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    Vi se pare...

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Originally posted by costyn955 View Post
    dar e fara drept de moderare :|
    ma tu ai pus okii pe postul meu si al lui alex))))

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google