hai sa incepem si noi o lista pentru regionala
-1. costyn955 - eu sigur nu
0.
1. disssel
2. ionut CIA
3.
4.
Discutii Generale
Collapse
X
-
hai sa incepem si noi o lista pentru regionala
-1. costyn955 - eu sigur nu
0.
1. disssel
2.
3.
4.
Leave a comment:
-
Leave a comment:
-
Mi-a zis DNF-u ceva...dar nu am ajuns sa ii intreb pe baieti...aleg si eu varianta cea mai convenabila, dar si calitativa....Au cateva zgarieturi si vreau sa le elimin....
Leave a comment:
-
Colegii, as vrea sa polisez angelurile, pe unde le fac si eu la un pret BUN?
Leave a comment:
-
eu cand am avut pb asta am schimbat bujiile si bateria...apoi nu mi-a mai facut. bine, la mine erau cazuri cand nu o lua la prima cheie...
Leave a comment:
-
pornire logan
Salut! Care ma poate ajuta cu o informatie inainte de a ajunge la un service; cind pornesc masina prima data pe zi imi face probleme mai exact: tre sa tin pe demaror 3-4 sec pina porneste da sa moara motorul, dupa ce o pornesc prima oara nu mai am probleme apoi merge la sfert cum s-ar spune.
daca stie cineva care ar fi problema astept un raspuns
Leave a comment:
-
nadejdea dupa ce termini cu "invatatul" sa te apuci de meditatii cu taticii
Leave a comment:
-
adica tu ti l-ai facut de fitze
lasa ca ma fac eu mare si-mi fac si eu
Leave a comment:

))))
Leave a comment: