Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DSL
    replied
    asa ca idee, tocmai s-au scumpit carburantii. din nou

    tre sa ne orientam catre hibryde
    Last edited by DSL; 2 March 2011, 00:53. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Alin0007
    replied
    Are intradevar un design mai reusit ca loganul. Mare pacat ca s-a pus praful pe ea.

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    d33 - mi se pare ca era un proiect destul de indraznet

    Leave a comment:


  • Alin0007
    replied
    Putina istorie nu strica!

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    PENTRU DORITORI

    1 LOGAN CLUB pitesti (pentru parbriz alb/rosu) 7,5lei
    2 WWW. LOGAN CLUB .RO (mare pentru parasolar sau luneta) 10 lei
    3 www. logan club.ro (mic) 2.5 lei
    4 BULINA - logan club pitesti 5 lei
    5 LOGAN CLUB (stiker mare pentru usi ) - 50SET (modelul il puteti vedea pe masina mea) - montaj inclus
    6 logan club (stiker mic pentru usi) - SET 20 lei (modelul il puteti vedea pe masina lui CIA, DMD, Porno)
    Last edited by DISSSEL; 2 March 2011, 12:24.

    Leave a comment:


  • Rico
    replied
    salut vreau sa ii multumesc lui silviu_79 pentru instalarea oglinzilor de mcv
    un adevarat profesionist

    Leave a comment:


  • chelull
    replied
    Salut baieti!!Imi cer scuze in prealabil daca daranjez pe aici...am si eu nevoie de niste vizite la un profil...daca se poate sa ma ajutati cu un click... http://www.kissid.ro/chelull.php ...Multumesc anticipat!!!O zi buna!!

    Leave a comment:


  • viorelu
    replied
    Cred ca o sa protestez si eu mai lights asa zilele astea .Trag masina la pompa (la Rompetrol) si uite asa blochez pompa 2 min. pana ma duc sa ridic odorizantul gratis la promotie

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    E un semn de panica clar

    Leave a comment:


  • Marian Ionut
    replied
    Ola!
    Ce nesimtiti frate sa inebunesc... Si-au luat oamenii amenzi ca aveau maruntis la ei . Unde o sa ajunga tara asta .
    Sanatate multa!

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    CINE ZICEA CA NU O SA CONTEZE )) ... ASTA E CLAR UN SEMN DE PANICA PENTRU MARII BENZINARI

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    daca le faci ochiuri vreau si eu vreo 4-5 omleta nu-mi place )
    bitza... ma rezum la a zice traim in rromania si nu avem sanse sa mai dam inainte. asa ca...

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Tot 8 ore lucreaza))))
    Asta e ca sa faci o omleta trebuie sa spargi cateva ooooooo

    Leave a comment:


  • bitza_bik
    replied
    ma eu am lucrat ,nu mai lucrez dar stiu cum e sa iti sara sefu in cap .putetzi sa blocati pompele dar e groasnic sa fai 1000 fianlizari in 4 ore.stai sa scoti la bonuri ,se blocheaza imprimantele.voi stitzi.scuze daca am deranjat.un ex pt cata:cum ar fii sa masori 2000 metri si sa te puna sa masori din 5 in 5 cm pt ca e scump sa angajezi de la firma ta.cum ti se pare?ce vina ai tu?niciuna

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    asa ca... bitza tine-te taica (,) ca venim!!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google