asa ca idee, tocmai s-au scumpit carburantii. din nou
tre sa ne orientam catre hibryde
Discutii Generale
Collapse
X
-
Are intradevar un design mai reusit ca loganul. Mare pacat ca s-a pus praful pe ea.
Leave a comment:
-
d33 - mi se pare ca era un proiect destul de indraznet
Leave a comment:
-
Putina istorie nu strica!
Leave a comment:
-
PENTRU DORITORI
1 LOGAN CLUB pitesti (pentru parbriz alb/rosu) 7,5lei
2 WWW. LOGAN CLUB .RO (mare pentru parasolar sau luneta) 10 lei
3 www. logan club.ro (mic) 2.5 lei
4 BULINA - logan club pitesti 5 lei
5 LOGAN CLUB (stiker mare pentru usi ) - 50SET (modelul il puteti vedea pe masina mea) - montaj inclus
6 logan club (stiker mic pentru usi) - SET 20 lei (modelul il puteti vedea pe masina lui CIA, DMD, Porno)Last edited by DISSSEL; 2 March 2011, 12:24.
Leave a comment:
-
salut vreau sa ii multumesc lui silviu_79 pentru instalarea oglinzilor de mcv
un adevarat profesionist
Leave a comment:
-
Salut baieti!!Imi cer scuze in prealabil daca daranjez pe aici...am si eu nevoie de niste vizite la un profil...daca se poate sa ma ajutati cu un click... http://www.kissid.ro/chelull.php ...Multumesc anticipat!!!O zi buna!!
Leave a comment:
-
Cred ca o sa protestez si eu mai lights asa zilele astea
.Trag masina la pompa (la Rompetrol) si uite asa blochez pompa 2 min. pana ma duc sa ridic odorizantul gratis la promotie
Leave a comment:
-
Ola!
Ce nesimtiti frate sa inebunesc
... Si-au luat oamenii amenzi ca aveau maruntis la ei
. Unde o sa ajunga tara asta
.
Sanatate multa!
Leave a comment:
-
CINE ZICEA CA NU O SA CONTEZE
)) ... ASTA E CLAR UN SEMN DE PANICA PENTRU MARII BENZINARI
Leave a comment:
-
daca le faci ochiuri vreau si eu vreo 4-5 omleta nu-mi place
)
bitza... ma rezum la a zice traim in rromania si nu avem sanse sa mai dam inainte. asa ca...
Leave a comment:
-
Tot 8 ore lucreaza
))))
Asta e ca sa faci o omleta trebuie sa spargi cateva ooooooo
Leave a comment:
-
ma eu am lucrat ,nu mai lucrez dar stiu cum e sa iti sara sefu in cap .putetzi sa blocati pompele dar e groasnic sa fai 1000 fianlizari in 4 ore.stai sa scoti la bonuri ,se blocheaza imprimantele.voi stitzi.scuze daca am deranjat.un ex pt cata:cum ar fii sa masori 2000 metri si sa te puna sa masori din 5 in 5 cm pt ca e scump sa angajezi de la firma ta.cum ti se pare?ce vina ai tu?niciuna
Leave a comment:

Leave a comment: