Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Augustin-Yng
    replied
    Salut.
    Unde pot monta si eu folie llumar doar pe luneta? Si la ce bani?
    Cu omologare,evident
    Numai bine.

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    netza chelule....nu ai venit cu leo de craciun pe la noi
    ....nu ne suparam , e deschis la carciuma la pitesti)))

    Leave a comment:


  • chelull
    replied
    un neatza si de la mine...caq tot sunt pe aici!!:P

    Leave a comment:


  • grutzz
    replied
    Sper ca nu va suparati ca intrai peste voi,asa de dimineata

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Tu vorbesti bre))))) netza

    Leave a comment:


  • grutzz
    replied
    tata nu aveti somn??NEATZA BUNA

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    da sunt ....

    Leave a comment:


  • Augustin-Yng
    replied
    Cum instalez dialogys-renault

    Salut.
    Am decarcat de pe net dialogys renault si nu-l pot instala.
    dimensiunile fisierelor e asta:
    dialogis 6.5.9=603MO
    dialogis 3_82 dvd 1=2,94GO
    dialogys 3_82 dvd 2=4,03GO
    dialogys 3_82 dvd 3=1,21GO
    dialogys motrio =423MO

    dau sa instalez si reporneste pc si atat.
    Unde gresesc?
    Numai bine.

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Mai rau))))

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    hot pursuit

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    DAAAAA DSL U ESTE IN PITESTI nu ii mai datzi blitzuri nu sunt eu cu masina )))))...

    Leave a comment:


  • AlexAXL
    replied
    sau dincolo

    Leave a comment:


  • DISSSEL
    replied
    Originally posted by Inspector
    Salut colegii, am si eu o dacie 1310 din 93 si vreau sa o duc la remat dar problema este ca am fost la toate remat-urile din pitesti/mioveni si imi zic ca nu mai au vouchere.Am auzit ca mai sunt in circulatie vre-o 30.000 mii..

    Stie vre-un coleg unde pot sa o duc si eu?
    sau aici...

    Leave a comment:


  • ionutzday
    replied
    ))...nebunie curata...dissel are lenea prea mare))

    Leave a comment:


  • costyn955
    replied
    si acuma n-oi vrea sa ma sinucid il aplic eu asupra mea a? binee...

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google