Salut.
Unde pot monta si eu folie llumar doar pe luneta? Si la ce bani?
Cu omologare,evident
Numai bine.
Discutii Generale
Collapse
X
-
netza chelule....nu ai venit cu leo de craciun pe la noi
....nu ne suparam , e deschis la carciuma la pitesti
)))
Leave a comment:
-
Cum instalez dialogys-renault
Salut.
Am decarcat de pe net dialogys renault si nu-l pot instala.
dimensiunile fisierelor e asta:
dialogis 6.5.9=603MO
dialogis 3_82 dvd 1=2,94GO
dialogys 3_82 dvd 2=4,03GO
dialogys 3_82 dvd 3=1,21GO
dialogys motrio =423MO
dau sa instalez si reporneste pc si atat.
Unde gresesc?
Numai bine.
Leave a comment:
-
DAAAAA DSL U ESTE IN PITESTI nu ii mai datzi blitzuri nu sunt eu cu masina
)))))...
Leave a comment:
-
sau aici...Originally posted by InspectorSalut colegii, am si eu o dacie 1310 din 93 si vreau sa o duc la remat dar problema este ca am fost la toate remat-urile din pitesti/mioveni si imi zic ca nu mai au vouchere.Am auzit ca mai sunt in circulatie vre-o 30.000 mii..
Stie vre-un coleg unde pot sa o duc si eu?
Leave a comment:
-
si acuma n-oi vrea sa ma sinucid
il aplic eu asupra mea a? binee...
Leave a comment:

Leave a comment: