Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In oricare targ auto poti lua ditamai teapa,chiar si la la cele gen autohause...nu numai in Pitesti.

    Comment


    • ideea e ca in bv nu gasesti 1.4 cu ac sub 3300,de asta as veni pana in pitesti.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • buna reclama facuta de mitosu, dupa cate am inteles eu targul auto din brasov s-a inchis, iar bisnitarii din brasov ii gasesti duminica in targ la pitesti. daca e sa nu te pricepi la masini, iei teapa si daca iei masina din fata blocului, asa ca... deschide bine ochii.

        Comment


        • targul din brasov functioneaza... si tot orasul e un targ..pe fiecare strada gasesti un autoturism de vanzare...

          Targul auto din tarlungeni se tine in fiecare weekend . Doar ca sunt masini numai de la bisnitari...preturi mari.

          ps: sa ma incred in autovit?
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • As zice mai bine sa iei pe cineva cu tine care are habar de masini si sa te duci in targ. Din cate stiu eu multe logane de pe autovit sunt aduse din afara.Le cumpara lovite, le refac ei si le vand.Nu stiu daca iti convine sa iei o masina lovita...Sa fi atent la toate detaliile. Bafta
            My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

            Comment


            • nu e prb , masina oricum as duce-o la autotest... ideea era ca la voi se face loganul, se gasesc piese mai ieftin, si automat si masina se vinde mai ieftin. Ma batea gandul sa vin a voi la targ... benzina ar fi c-am un milion pana la voi... deci nu ar fi o pierdere mare, doar ca trebuie sa stiu c-am cat de mare e targul, sa stiu daca merita sau nu sa vin pana acolo.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • gasesti in targ si propietati adevarati cu masini care nu pot sa le intretina etc. .. dar trebuie sa vi cu cineva care are oki
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • La Multi Ani Alexutzu , numai de bine sa auzim !

                  Comment


                  • Originally posted by mumus View Post
                    nu e prb , masina oricum as duce-o la autotest... ideea era ca la voi se face loganul, se gasesc piese mai ieftin, si automat si masina se vinde mai ieftin. Ma batea gandul sa vin a voi la targ... benzina ar fi c-am un milion pana la voi... deci nu ar fi o pierdere mare, doar ca trebuie sa stiu c-am cat de mare e targul, sa stiu daca merita sau nu sa vin pana acolo.
                    cand sa-mi iau masina (in februarie) am cautat 3 saptamani si n-am gasit pe nimeni care sa fie proprietarul masinii (tot cu ac), nici in targ, nici in ziare, nici pe net..

                    Comment


                    • La multi ani nasu' Alex .

                      Comment


                      • Unde pot sa imi montez si eu o alarma in Pitesti .. de fapt e montata , dar a fost montata prost .. lasati-mi si mie un numar de telefon sau eventual o adresa ..

                        Comment


                        • Dati o mana de ajutor e simplu http://soferderomania.***********/speeedy
                          fara linkuri externe in semnatura

                          Comment


                          • drn-ule, vrei sa treci la opel club?

                            Comment


                            • Originally posted by CataFOF View Post
                              La Multi Ani Alexutzu , numai de bine sa auzim !
                              multam cata
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • Multumesc pt ajutor ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google