Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunteti criminali cu campania asta pe urmele careia baietii destepti isi castiga un balamuc de bani mai ales pe publicitate si altii cica sunt uniti impotriva alora la pompe .
    problema e simpla: aia la benzinarii va vand un produs, va tb cumparati, nu, va descurcati. pretul carburantilor o sa creasca oricum (app vedeti cum faceti sa va uniti pt un protest si pt cresterea impozitului si a asigurarii obligatorii ca tot pe noi soferii ne afecteaza)
    hai neatza, spor la cafele

    Comment


    • fac pariu ca o sa luam plasa, sacosa sau punga
      daca nu ar alimenta populatia cam 80% timp de 7 zile companiile ar da faliment total!
      dar cum sunt mancatori de ciocane o sa sparga altii cu interese
      lipsa text

      Comment


      • Buna Dimineata ! Pofta buna la cafelina si o zi usoara la serviciu.
        CARPE DIEM!

        Comment


        • colegi....va rog, nu mai alimentati de la benzinarii, macar pentru o perioada
          scarbici usor!
          lipsa text

          Comment


          • Eu cu siguranta asa voi face.Macar 3 zile ma pot abtine de la alimentat masina.
            CARPE DIEM!

            Comment


            • chiar daca nu ar alimenta populatia 7 zile si ar alimenta tiristii ar fi suficient . gandestete cat dezavantaj e pt ei sa vina unu sa alimenteze de 30-40-50 de lei si altu care ii ia 700-800 de litrii
              a, si bieinteles ca nu o sa vezi tu la "protest" prapaditii care au marci de top. deci ai zis bine p-aia cu ciocanele

              Originally posted by dany_uhp View Post
              Eu cu siguranta asa voi face.Macar 3 zile ma pot abtine de la alimentat masina.
              imi doresc sa si reusesti. dar intotdeauna apar situatii imprevizibile si te tz ca tb sa faci cine stie pana unde un drum si tb sa bagi gaz... si atunci treci in echipa criticata de bleizer
              Last edited by costyn955; 11 January 2011, 09:49. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • singura solutie...sa aruncam benzinariile in aer
                lipsa text

                Comment


                • daca le umplem inainte cu tigani... eu ma ofer kamikaze

                  Comment


                  • Pesimistilor
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Kamikaze, atunci te fac
                      lipsa text

                      Comment


                      • Eu am sa ma abtin,pentru neprevazut am deja stoc facut..asa ca..la protest.
                        CARPE DIEM!

                        Comment


                        • nu ai cum sa il mai faci ca e deja)))
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • pai du-te frate in fiecare benzinarie si fa
                            lipsa text

                            Comment


                            • nu nu, ca am pus conditie

                              Comment


                              • Neatzaaaaaaaa....

                                Eu sunt de acord cu protestul impotriva OMV-Petrom. Oricum nu am alimentat niciodata de la ei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google