Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • seara baeti
    sigpic
    Ma chinui la ceva mai performant

    Comment


    • Originally posted by Bleizer View Post
      nu pot, sunt racit rau de la Craciun si o tin de atunci pe augumentin
      Mare prostie faci. Antibioticele nu fac decat sa scada imunitatea organismului si chiar daca iti trece cateva zile, raceala va reveni. Si ce este mai grav ca, acum cu acesta temperatura ridicata, virusurile se dezvolta in voie.
      Take care.

      Comment


      • Originally posted by Bleizer View Post
        nu pot, sunt racit rau de la Craciun si o tin de atunci pe augumentin
        eu i ti recomand o tuica fiarta .....cel mai bun medicament

        Comment


        • UKO, la mine nu mai merg medicamentele si siropurile slabe, trec direct la forta majora, numai asa imi revin, altfel nu, mama mea stie, e medic, acum la pensie si stie ce-mi zice si ce face
          cosmine, daca iau tuica in urmatoarele ore imi pregatesti inhumarea, augumentinu e cel mai al drak medicament
          lipsa text

          Comment


          • cel mai al drak din toate punctele de vedere... din pacate

            Comment


            • dar cel mai nenorocit medicament este Hidrocortizonul, ala e crima, iti repara boala dar iti strica 10 in corp
              lipsa text

              Comment


              • pentru mine cel mai nenorocit medicament e tuica fiarta sau vinul fiert....

                ma feresc de medicamente
                Last edited by cosminlada; 10 January 2011, 21:53. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Originally posted by Bleizer View Post
                  UKO, la mine nu mai merg medicamentele si siropurile slabe, trec direct la forta majora, numai asa imi revin, altfel nu, mama mea stie, e medic, acum la pensie si stie ce-mi zice si ce face
                  cosmine, daca iau tuica in urmatoarele ore imi pregatesti inhumarea, augumentinu e cel mai al drak medicament
                  ADICA TE IMBALSAMEZI SINGUR si GRATUIT )))))))))))))))))))))))))
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • cand s-o putea, da!
                    recomandabil
                    lipsa text

                    Comment


                    • daca nu nadejdea sa lasi bani de-o parte pt lumanari si floricele

                      Comment


                      • lasati ma omu in pace.el nici nu are vata pt nas si voi l-ati si bagat la pastrat.ia cu cafea si esti ca nou.va zic ceva ce nu e aberatie.aici daca te duci la doctor ca esti racit ,ti-e rau chestii d-astea normale in afara de 150 e consultatzia iti dau si medicamente:PARACETAMOL.pe bune.la orice paracetamol zici ca e cel mai al dreaq leac
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • pentru doritori
                          Attached Files

                          Comment


                          • tedule eu sunt absent de mult de la pompe....

                            Comment


                            • Originally posted by bitza_bik View Post
                              lasati ma omu in pace.el nici nu are vata pt nas si voi l-ati si bagat la pastrat.ia cu cafea si esti ca nou.va zic ceva ce nu e aberatie.aici daca te duci la doctor ca esti racit ,ti-e rau chestii d-astea normale in afara de 150 e consultatzia iti dau si medicamente:PARACETAMOL.pe bune.la orice paracetamol zici ca e cel mai al dreaq leac
                              ba ce saraci sunteti nici macar aspirina nu aveti))
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • deviza Logan Club Arges este: aici suntem toti carciumari

                                neata barfitorilor!
                                va dau eu aspirina, paracetamol, supozitoare, ampicilina, tetraciclina, coldrex, teraflu, colebil, triferment si clisme
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google