Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe care lista nu sunt ma?
    fara linkuri externe in semnatura

    Comment


    • Lasal ca nu stie...
      Am rezolvat dilema,am spalat masina,interior si ceva jet la exterior,cat sa imi zboare stikerele .Culmea surpriza lu Miaita a ramas(fara cerc bineinteles)la ea ma asteptam sa zboare,dar se pare ca se tine tare.Insa surpriza mea de pe luneta nu are cum sa zboare ca e cu folie ca bandourile...Sincer ii sta mai bine asa...m-am cam lecuit de stikere...

      Comment


      • la mime, vin veccinii sa ma anunte ca mai am un stiker nou pe parbriz
        sigpic

        Comment


        • abia acum?)))))
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • legat de ce a scris viorelu la noturne, mai degraba o sa dam iar oleak pe zapada chiar daca nu o sa fie multa. dec, acum 3-4 sapt cand am zis ca o sa mai inga toti ati ras

            Comment


            • Ai vrea tu zapada...rece si cativa fulgi tot pe beton ne dam...doar ca o sa fie cam frig,tocmai incercasem niste tricouri

              Comment


              • poi ce nu ai geaca groasa sa mearga peste tricou?

                Comment


                • ...ba da,chiar merge si un pulover ,doua peste

                  Despre zapada revin cu impresii...s-ar putea sa ai dreptate.Tocmai m-am intors de la un drum spre Olt si m-am convins dupa ce am vazut un accident live(chiar masina din fata mea),zapada de pe carosabil(destul de multa pe acolo) si chinul cu care am reusit sa urc niste pante(ma batea gandu sa opresc si sa astept vreun utilaj cu lame...dar cu chiu cu vai am reusit,la dus)
                  Last edited by viorelu; 5 March 2010, 17:19.

                  Comment


                  • poi si ramasasi acolo? )

                    Comment


                    • ...la intors,pe zona cu zapada mai multa ,baietii isi facusera datoria.Am fost placut surprins....deja ma gandeam ca raman pe acolo

                      Comment


                      • Daca il mai vedeti pe Punto pe strada sa nu il mai salutati ca a fost instrainat
                        I a luat locul un BMV.
                        My BMW is fantastic

                        Comment


                        • cu un V sau cu 2 de V??))
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • opa! a facut salt

                            Comment


                            • sa il stapanesti sanatoasa....te asteptam cu el sa il vedem
                              fara linkuri externe in semnatura

                              Comment


                              • Originally posted by costyn955 View Post
                                deci in final la bv e toata balamuceala astazi si noi maine mergem la spartul targului sau cum?
                                app. DRN-u nu e p lista, cum de-l uitarati? ...
                                se pare ca ai avut dreptate chiar am mers la spartu' targului
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google