Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Le aduc duminica .. si apropo .. mai am 2 becuri h11 cu tenta albastra .. pt cine e interesat .. ca azi mi-am montat xenon si pe proiectoare

    Comment


    • daca nu le vrea nimeni le iau eu caci vreau sa vad daca reusesc sa le fac galbene
      baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

      Comment


      • Ok .. sunt ale tale .. cred ca am si pe alea originale galbene .. o sa le caut maine ..

        Comment


        • pt distributie manopera 100 la baiatu

          nu ezitati incercati sau macar intrebati se executa orice

          lucrari de mecanica
          Last edited by db-75-mai; 12 March 2010, 22:03. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Originally posted by mmaxalb View Post
            daca nu le vrea nimeni le iau eu caci vreau sa vad daca reusesc sa le fac galbene
            Succes! Sa vedem cum ies!

            Comment


            • Oferta de Iepuras !
              Butoane geamuri electrice cu impuls lung/scurt. O bucata la 60 lei, doua bucati la 100 lei. Le montez numai personal. Livrare in ordinea inscrierii.
              Pentru detalii asupra functionarii, vedeti posturile anterioare. Modulele NU sunt originale.
              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

              Comment


              • buji ieftine si bune...

                eu am luat asa ceva din carrefour. poate va foloseste. eu inca nu le-am montat dar mi s-au parut tentante....[19.9ron/set] germane, special pt skoda,vw,renault etc./4 electrozi(apropo de discutii loganul de 1,4 venea din fabrica cu bujii cu 2 electrozi)/pro si contra tuturor parerilor in forum.eu le montez peste vreo 2500 km.

                :sper ca se vede....1.4,1.6,1.6-16v etc......




                Thumbnailuri ataşate
                Attached Files
                Last edited by cristiancorbu; 15 March 2010, 02:10.

                Comment


                • Daca stie cineva de unde pot sa cumpar autocolant mai ieftin pentru niste experiente,il rog sa-mi spuna!

                  Comment


                  • eu am luat din bricostore cu 10 lei metru...mi se pare ca e in functie de culoare...eu am luat negru

                    Comment


                    • de la bricostor autocolant 10lei e bun ca in alta parte nu mai e la metru
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • Cine vrea 4l Mobil 1 10w40 cu filtru de ulei 100 RON si mai am 5 seturi de placute de frana la 70 RON setu.

                        Comment


                        • Originally posted by sli_waz View Post
                          de la bricostor autocolant 10lei e bun ca in alta parte nu mai e la metru
                          am luat eu din practiker la 7 lei metru .......prin ianuarie cred
                          sigpicLogan-Club-Ploiesti

                          Comment


                          • Mersi! O sa ajung zilele astea.

                            Comment


                            • MihaitzaMCV unde ai montat xenon pe loganel? si cati bani ai dat pentru faruri si proiectoare?

                              Comment


                              • La un baiat din Hiunday Club .. pt faruri 370 ron cu tot cu montaj , iar pt proiectoare 270 cu tot cu montaj ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google