Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce tip de xenon e
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • imi bate o planetara (.. cand virez dreapta si accelerez putin bate urat ... cam cat costa una ??

      Comment


      • multumesc mihaitza.poate daca ma hotarasc apelez si eu la tine contra cost bine inteles.

        Comment


        • Pe la voi baieti nu gasesc un difuzor spoiler spare?
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • 60CRY vreo 4 -5 milioane e o planetara
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • mi-ai dat o veste buna waz

              Comment


              • caraie rau ? vezi pe la dezmembrari
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • Daca vrei noua du-te la dl Adrian pe Marasesti inainte de Sirus si vb cu el .. cred ca te scoate mai ieftin ..

                  Comment


                  • Am fost azi la mecanic si am burduful de la planetara din stanga spart si a curs toata vaselina .. Eu auzeam in dreapta bataia si mi a zis ca Asa se Aude .. Ma costa 140 lei burduful de la cutie .. 30 lei burduful celalalt + mama de lucru

                    Comment


                    • S-a dus cadoul de paste

                      Comment


                      • dragi colegi...vreau sa-mi achizitionez un set de praguri.m-ati putea ajuta cu niste sfaturi in leg cu vopsirea lor,ce materiale imi trebuiesc(lac,primer,vopsea)?o idee ar fi sa apelez la un vopsitor profesionist dar nici finante nu prea sunt. poate puteti sa ma ajutati. multumesc anticipat!
                        sigpicLogan-Club-Ploiesti

                        Comment


                        • Ma interesez maine cam cat te-ar costa vopseaua + primer + manopera ca am vreo 2 amici care au service ..

                          Comment


                          • mai bine le face cineva specializat, plasticul daca nu e pregatit corespunzator sare vopseaua..nu are rost sa il faca singur ca daca nu iese bine pierde si banii de materiale si tot acolo ajunge.

                            Comment


                            • Referitor la difuzor spate . se gaseste !
                              referitor la praguri vopsea .te ajut!
                              referitor la carlig de remorcare ...UNDE GASESC? )

                              Comment


                              • cam cat costa un cap de planetara ... am schimbat ambele burdufuri si tot face .. am mers prea mult cu ea fara vaselina si s-a uzat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google