Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi se pare ca pe langa politia de pe oilor vazusem un magazin care avea d-astea .. cum vii de la piata pe oilor spre bariera bucov .. faci la stanga dupa politie si la 50 m pe dreapta e magazinul .. incearca acolo .

    Comment


    • la obor se gaseste cheie de filtru si buson
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • multumesc, am gasit asa ceva pe net si am facut comanda, e prea cald ca sa stau sa caut prin magazine.
        cu alte tipuri de chei, cu lant sau banda nu prea merge la benzina si nu vreau sa ajung la surubelnita si ciocan, sper ca astea sunt bune.
        Attached Files
        Last edited by marcghi; 27 May 2010, 20:15.
        PREFERENCE 1.6

        Comment


        • asaa sunt si alea din obor eu am dat 25 lei pe amandoua
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • Stie cineva daca sunt bune si la diesel?

            Comment


            • incercam si vedem
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • Oferta completa pe pagina anterioara.

                Module impuls pentru geamurile electrice : la apasare scurtă geamul urcă/coboară până la o nouă apasare pe buton (orice direcţie) sau până la capăt de cursă ; la apăsare lungă (> 1,5 sec) geamul este ridicat/coborât atât timp cât este ţinut apăsat butonul ; modulul se autocalibrează la prima acţionare ; opreşte automat geamul având detecţie de suprasarcină ! Se poate recalibra de catre posesor ! Preţ : 1 modul (1 geam) = 60 lei; 2 module = 100 lei.
                Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                Comment


                • Luati cu incredere,eu le am de 7-8 luni,merg perfect. Are cineva,sau vrea cineva o rezerva absolut noua.Vand sau cumpar o rezerva absolut noua,nepusa pe asfalt,cu anvelopa kormoran k 801.

                  Comment


                  • Am vazut anuntul asta pe forum .. poate e cineva interesat .. http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...on-t23746.html

                    Comment


                    • salut.
                      schimb si eu capota motor si capac portbagaj culoare rosie cu unele negre de la un prestige sau chiar vopsite. nu foliate!!.. ofer si dif unde e cazul. vreau sa ma apuc si eu de un mik proiect ..mai personal care tot il aman d cva vreme!! si cum e destul de greu sa gasesti pe careva sa execute lucrari de calitate" in comuna" asta..m am gandit ca ..no`..poate e careva interesat de un schimb cva!? ma intereseaza doar sa nu fie lovite..in rst..ma ocup eu.
                      eventual poate ma scapati si pe mine de angel eyes urile alea ..care stau si zac de pomana. eventual ..pun si cd ul orginal de pe masina..si le schimb cu un dvd cva pe 1din (cu fara display incorporat)..n am pretentii de super firmee..insa acolo` sa nu fie made pe vapor!!"
                      super oferta!!
                      astept propuneri.!
                      numai bine.
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • schimb toshiba tg01..modelul pe white, toate accesoriile ..cu jante fara cauciucuri pt logan : 4x100 - et35 - 6-6,5 J - max 7j), fara prea multe cele zgarieturi..rupte..ovale sau sudate. astept propuneri.
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • Mi-am cumparat dvd auto cu ecran retractabil

                          Comment


                          • ooooooooooo abia astept sa il vad e ceva de marca mihaita sau chinezarie ?
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • Mi l-a adus un prieten din Portugalia .. si e facut la ei , dar nu e o firma cunoscuta .. plm .. e un pas inainte ..

                              Comment


                              • ce pret ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google