Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se pare ca s a prelungit vacanta pt unii..care este"..!! sau o inceput scoala?..alta incepe luna viitoare?!) numa` chefuri si alte nebunii..tttt..c viata duci unii taika!)
    ca sa revin la cele ..de pi oridinea de zi".. m am gandit eu mai bine..si cum n am nici timpul si nici ..cele necesare..plus alte cele considerente de ..natura pecuniara..am decis sa ii fac vira la cea bucata dvd auto din dotare"..) cine se incumeta sa ma anunte.
    e un elta germany 7650 cu tft 7inchi..escamotabil..are rame..mufa euro..1DIN..cat un mp3 normal. singura buba..e ca fostu` propietar..care no`..impresii si talente..insa creier cat nuca`..o taiat cele iesiri din spate..si acestea..pt cei care au nevoie?!)..se pot atasa..insa la un electronist..cva.. ppp ca nu e un capat de tara. citeste de toate..n are decat cateva ..zgarieturi fine..de la display..care se freaca se pare de u.c. ..si cam atat. o fost initial pe o pisica..coupe..model mai vechi..si are sistemul de prindere cu suruburi. n am sanie..la el..insa se poate adapta ...sau cumpara una..!! nu stiu de unde..ca si eu caut..si n am gasit..insa cine stie..stie..!).. pret fix 550ron. eu am dat acu cva luni bune 750. so`..super oferta.!!! de pref pana in luna nov. daca nu `..nu cere de mancare..si o sa ma ocup de el cand o sa am cva timp si finante.
    multumesc pt intelegere"..cine doreste mai multe ..info..poze etc..sau chiar live..show"..aveti datele de contact pe site.
    numa` de bine. o zi buna.

    completare:
    [pt cei care le au cu germana..ceva detalii utile]:
    Produktmerkmale
    DVD/ MP3/WMA/ MPEG4/ CD Player
    kompatibel mit allen gängigen MPEG4-Formaten
    VCD, SVCD, MVCD, SXVCD, DSVCD, XVID, AVI
    7,0" TFT Display für kristallklare Farbwiedergabe
    Automatische DVD, MP3, WMA, Audio-CD Erkennung
    Produktinformation
    Produktgewicht inkl. Verpackung: 3,2 Kg
    Modellnummer: 7560
    Produktbeschreibungen
    - Leistung: 4 x 25 Watt RMS<br> - Equalizer (Bass/ Höhen/ Fader/ Balance/ Lautstärke)<br> - Loudness- und Mute-Funktion<br> - Wählbare Klangszenarien<br> - Digitaluhr<br> - Multifunktions-Fernbedienung<br> - ISO-Steckverbindung<br> - Großes, elektronisch ausfahrbares 7" TFT-Display, sowie zusätzliches <br> kleines Display auf der Schmalseite des Schirms<br> <br> <b>DVD/ MP3/WMA/ MPEG4/ CD Player:</b><br> - Autolade Mechanismus<br> - Unterstützte Medien: CD, CD-R/RW, CD-MP3, CD-WMA, DVD + - R/RW,<br> - DVD-DL Sonderformate wie: <b>VCD, SVCD, MVCD, SXVCD, DSVCD, XVID, AVI,</b><br> - <b>kompatibel mit allen gängigen MPEG4-Formaten</b><br> - Multi-Winkel Funktion, für verschiedene DVD-Perspektiven (abhängig von der Quell-DVD)<br> - <b>7,0" TFT Display </b>für kristallklare Farbwiedergabe<br> - OSD-Funktion (On Screen Display)<br> - Automatische DVD, MP3, WMA, Audio-CD Erkennung<br> - Parental Lock (Kindersicherung)<br> - PAL/ NTSC und Auto einstellbar<br> - Repeat-Funktion<br> - Skip Vor/?Zurück, DVD-Menüfunktionen<br> <br> <b>Radio:</b><br> - UKW/MW-Radio mit RDS (Radio Data System)<br> - 30 Radiostationen sind speicherpar<br> - Motorisierte Blickwinkeleinstellung<br> - Local/ DX umschaltbar<br> - Farbe: schwarz<br> - Maße: ca. 195x 188x 58;

    Sper sa fie de folos. Asta ca sa nu mai obositi" cautand pe cine stie ce site uri aiurea..)
    Last edited by neoreal; 16 September 2010, 13:04. Reason: Automerged Doublepost
    SIC CUNNECTANDO REM

    Comment


    • imi puteti da si mie va rog un link cu prelungiri de bari si accesorii pentru logan ala nou, face lift va rog..ca i-am promis prietenului ala al meu cu loganu de mai vine si el al intalniri ca ii spun niste preturi. multumesc.

      Comment


      • Cine stie sa imi curete si mie motorasul pas cu pas ?? Am nevoie urgent !
        Last edited by MihaitzaMCV; 25 September 2010, 19:47. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Mihaitza motorasu pas cu pas daca sa dus ....sa dus. Nu te complica sa il cureti ca tot asa iti va face dupa o saptamana.;)

          Comment


          • Originally posted by PH-16-GMC View Post
            Mihaitza motorasu pas cu pas daca sa dus ....sa dus. Nu te complica sa il cureti ca tot asa iti va face dupa o saptamana.;)
            Aici te contrazic..pe al apar depuneri de praf si ulei in partea conica a lui..adica in varf cum ar veni...se curata si masina isi revine, are un mers la relanti mai rotund si la turatie adecvata. Eu il curat cam de 2 ori pe an si merge fara probleme.

            Originally posted by MihaitzaMCV View Post
            Cine stie sa imi curete si mie motorasul pas cu pas ?? Am nevoie urgent !
            Desfaci capacul ala de scrie 1.6MPI pe el si undeva in partea din pate se vede admisia..si este pe clapeta....vine prins in 2 suruburi daca nu am insel si o mufa.
            Last edited by ALEX_BZN; 27 September 2010, 11:22. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Mi l-a curata Mmaxalb si nu mai am nici o problema .. azi mi-am luat gume 195/65 r15 .. pe fata mi-am luat dunlop wintersport si pe spate goodyear .. ma doare la bascheti .. sa vina iarna !!

              Comment


              • le-ai luat de la baicoi?

                Comment


                • Nu .. le-am luat de la Padania de la Scaieni .. 80 ron bucata si arata super bine ..

                  Comment


                  • bun...la urmatoarea intalnire vreau sa le vad si eu si cand ma hotarasc te sun sa imi explici cum ajung

                    Comment


                    • Am pus Padania pe lista...
                      Alte sugestii de unde se pot cumpara anvelope de iarna aveti ? Ceva mai "subtire" ca este cam praf prin buzunare...Si, de preferat, totusi noi ! Multumesc !
                      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                      Comment


                      • eu mi-am luat din Baicoi...80 lei dar nu sunt noi..arata destul de bine

                        Comment


                        • Are cineva de vanzare o plafoniere????

                          Comment


                          • Am eu cu 1 bec, nou-nouta ! Detalii pe PM.
                            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                            Comment


                            • unde gasesc si eu niste anvelope de iarna mai ieftinache...ceva second..nu neaparat noi?.
                              sigpicLogan-Club-Ploiesti

                              Comment


                              • de unde si-a luat Mihaitza de la Scaieni sau de la BaiCoi de unde le-am luat eu..80 lei buc

                                stie cineva de unde pot cumpara slikuri pe 15? pe patrutuning nu am gasit mare lucru
                                Last edited by PiciuX; 25 October 2010, 22:05. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google