Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • incearca la densitron acolo cred ca e cam singurul loc din ploiesti unde ai putea gasi.

    Comment


    • Maine imi cumpar faruri cu angel eyes facute de street storm cu xenon in ele de 6000k .. revin cu poze ..
      Urmatorul pas : arcuri sport !
      Last edited by MihaitzaMCV; 22 December 2010, 18:23.

      Comment


      • mie teama ca iar o sa spui cine te cazeaza si pe tine cateva zile

        Comment



        • Pai tocmai de asta o sa le montez dupa sarbatori sau la primavara .. ca sa nu ma bata nevasta-mea

          Vand alarma de pe masina mea .. 350 Ron cu tot cu modul de bypass .. eu am dat 700 ron pe ea acum vreo 2 luni ! Astept oferte !
          Last edited by MihaitzaMCV; 23 December 2010, 14:37. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • pfoai xenon vinde,alarma vinde,eu astept sa bagi jantele la vanzare eventual serigrafia de prestige,poate si bara de mcv cu un bonus de proiectoare incluse,dar sa nu postezi aici ca sar bagabontii innaintea mea

            Comment


            • Iti promit ca la anul ti le dau .. momentan vreau sa imi fac altele .. vand alarma ca sa imi iau arcuri sport .. iar xenoanele nu mai am nevoie ca mi-am luat faruri cu lupe si xenon :P .. sper sa nu regret

              Comment


              • deci dragi colegi jantele sunt promise:*mosu nu le aduce acum dar iepurasu se mai gandeste.

                Comment


                • Mihaitza poate vorbim de xenoane

                  Comment


                  • Mi-am facut remapare. Multumesc lui Fratello si tovarasului lui!
                    Craciun fericit tuturor!

                    Comment


                    • Am nevoie si eu de un sfat .. ce arcuri sport sa imi iau ?
                      1.H&R
                      2.Eibach
                      3.Weitec

                      Singura chestie la care sa va ganditi e ca eu circul zi de zi cu masina si ajung si pe drumuri mai proaste .
                      Astept sfaturi !

                      Comment


                      • h&r sunt tari dar merg dar iti coboara masina 4,5 cm
                        Weitec care le am eu coboara 3 cm si se comporta bn la curbe viraje franari si pe teren accidentat se comporta ca o broasca uneori daca iei o denivelare mai dai cu capu in plafon cei din spate dar sunt bune poti incerca

                        Eibach am auzit ca sunt bune dar5 nucunosc mai mult

                        sfatu meu daca vrei masina low h&r si tare va arata bn

                        Weitec sunt bune dar coboara mai putin si eu acu vreau h&r

                        daca vrei ceva reglabil suspensia toata kw da e scumpa vino la intalnire cu meganu si vb
                        poate faci si un test
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • daca iti cumperi h&r in timp trebuie sa schimbi si amortizoarele...
                          weitec si eibach merg cu amortizoarele stock
                          eu unu mi-as lua h&r ... dar trebuie sa imi iau gandu' de la drumurile proaste...

                          ce piese trebuie sa cumpar pentru distributie???
                          Last edited by PiciuX; 23 January 2011, 21:49. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • cureaua de distributie intinzatorul pompa de apa daca curge cureaua de anexe
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                              Am nevoie si eu de un sfat .. ce arcuri sport sa imi iau ?
                              1.H&R
                              2.Eibach
                              3.Weitec

                              Singura chestie la care sa va ganditi e ca eu circul zi de zi cu masina si ajung si pe drumuri mai proaste .
                              Astept sfaturi !
                              mai bine iti faceai probleme , cine face arcuri pentru MCV ) .
                              Doar H&R
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Vand Opel Astra Caravan "G",anul fabricatiei 2003,adusa in Romania din Olanda in 2007,motorizare Diesel-1.7 dti,80cp,180.000 km,nivel de echipare N'Joy: AC,geamuri electrice-fata,servodirectie,pilot automat,oglinzi electrice incalzite,radio-CD,cotiera originala,jante Aluminiu,manerele si capacele oglinzilor vopsite in culoarea caroseriei- ALB.Masina functioneaza ireprosabil,a avut un singur proprietar in Romania.Mai multe detalii la 0726775251/0727362749

                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google