Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mp3 blaupunkt original - 150ron neg; perfect functional + cutiuta pt fata detasabila. astept propuneri si oferte.
    SIC CUNNECTANDO REM

    Comment


    • are usb ???
      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

      Comment


      • Cumpar janta tabla logan, de preferat de pe rezerva sau rulata putin in stare buna. Oferte pe pm !
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by sorin_pss View Post
          Salut baieti.
          Caut 2 x 225/45/16 si 2 x 215/45/16 . Poate ma poate ajuta cineva intreband la vreun depozit de anvelope sh din Ploiesti. Multumesc mult si astept un semn.
          Multumesc Mihaita,Mishu,Cry,Razvan,Slywaz si toti ceilalti care ati umblat pt mine. Am rezolvat azi la Bucuresti,iar maine sper sa va onorez cu prezenta la Sala Sporturilor

          Comment


          • bine ca ai rezolvat...bafta!

            Comment


            • vand chiuloasa pt 1.5 dci euro 3. are si galeria de evacuare. stare perfecta, fara supape. detalii doar pe P.M.
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

              Comment


              • Urgent vand logan berlina...

                Logan Berlina Preferance anul 2005,rosu pasion.

                Tuning interior si exterior :-geamuri electrice fata,jante tuning ,casetofon,boxe SONY,folie geamuri ,luneta,laterale spate,inclusiv fata,omologate R.A.R.,ceasuri prestige noi,lumini albe,folia alba,ace rosii,lumini albe,leduri butoane consola ,filtru polen,leduri consola incalzire rosii,plafoniera leduri albe,martor usi,computer bord,cip tuning (resoftare)inca 8 cai putere,montat de DIMSPORT BUCURESTI,servo directie,avaria pe masarier,sprituitoare,deschiderea porbagajului din telecomanda alarmei,alarma,proiectoare ceata,ridicarea automata a geamurilor atunci cand se inchide masina din telecomanda masinii si din telecomanda alarmei,montare dispozitiv impulsionabil la o apasare geamul urca sau coboara complect, oglinzi electrice,2 chei tip passat+cheile originale,covor pasla capota motor,autocolant negru mat pe capota ,ploape negru mat,porbagaj,,stalpi,praguri si parasolar,folie carbon consola bord,schimbat distributia la 60.000,pompa apa,ulei,filtre,bujii,al doilea proprietar,primul fiind matusa mea.Masina a fost cumparata in decembrie 2009 la 56.000 km iar acum are 68.000 km reali.
                Este inscrisa in circulatie,rovinieta,asigurare ASTRA,ITP .

                Pret 3800 euro discutabil,sau schimb cu MCV + diferenta.
                relatii la telefon:0720-964352 nicu
                e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com
                Attached Files

                Comment


                • bafta la vanzare
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • Cine vrea bara de mcv .. are cineva pe forum cu 150 ron .

                    Comment


                    • n are usb insa poti sa ii pui magazie..;).. pana la urma acum ceva ani in urma "cu usb" ca si optional, era totusi un lux..n ai ce sa ceri de la tehnologia invechita"..nu? oricum..poate se gaseste totusi cineva interesat..integrari OEM..etc..oferta e inca valabila.
                      p.s.: cine mai vrea si cablurile de diganoza..sa imi zica..ambele modele..cu tot cu soft. merg si pe alte modele..de masini. sau ..schimb..in functie de oferte".;)..si nu cu savarine!! din alea pot sa mi i au si singur..;)! numai bine.
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • Vand adidasi Puma,nr 40,5 (UK7 US 8 ) Pret:180 ron.Adidasii sunt noi,originali,vin in cutia lor,cu etichete,etc.

                        Contact:PM sau 0720.033.376 Vlad Cosmin
                        Attached Files
                        Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                        Comment


                        • Jante pe 15 la 500 lei http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...ri-t33055.html

                          Comment


                          • Donez un set de ornamente de manere de usi cromate .. care le-am avut eu pe masina ..

                            Comment


                            • mihaita le iau eu
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • damile mie plssss
                                Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                                Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                                Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google