Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am ramas fara un capac la roata ,nu stiu cum,si am fost sa iau un set am zis eu sa am de rezerva +ca mai am 1 putin zgariat si am fost pe 23 august la magazinele de acolo,am avut o mare surpiza cand am intrebat pretul mi-a spus 40 roni pt 1buc,ceea ce mi se pare mult,aveti idee unde gasesc 1 la un pret rezonabil?

    Comment


    • dorupopa2006 mai bine iti iei tot original , pentru ca cele dupa 23august sunt foarte proaste, mult mai subtiri decat cele originale si se sparg imediat !!!parerea mea
      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

      Comment


      • am eu un capac de ph1 daca vrei til dau pe un suc
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • Are cineva o incinta pt subwoofer 2x12"?

          Comment


          • am vorbit cu un amic...250 lei...a avut 2 dif de 700w...daca esti hotarat mai negociem ceva acolo...astept raspuns ori aici ori pm...salut

            Comment


            • viberul-cele de origine cred ca sunt mult mai scumpe daca pe 23 e 40 lei buc,cu toate ca imi place sa tin masina in starea ei cat mai originala bugetul nu imi permite sa dau pe capace atatia bani
              sly-ma intereseaza unul sa arate bine,al tau in ce stare e?poti pune o poza aici cu el?ms.

              Comment


              • trage de unu pe strada seara

                Comment


                • ms piciux ca te-ai interesat dar am vb si eu cu un amic si ma rezolva el. Ma costa doar materialele, de restul se ocupa el sa-l construiasca. ms inca o data

                  Comment


                  • gata vishule ai scapat de datorii?)))))

                    Comment


                    • inca mai am 2 mil datorie la prietena dar nu m-am putut abtine sa nu fac modificarea asta
                      App unul din difuri e pe 4 ohms deci daca il mai vrei ne auzim la tel ;)

                      Comment


                      • vorbim live mai multe cocos

                        vii maine la facultate???

                        Comment


                        • nu vin ca maine pana la 13:30 tre sa ma duc sa-mi iau un condensator si sa incep treaba la incinta, iar de la 14 pana la 20 sunt plecat cu treaba

                          Comment


                          • avem noi timp sa vb despre ala

                            Comment


                            • Originally posted by paqo View Post
                              Am eu un optimus one, mai are si garantie aprox. 1 an, arata foarte bine,are si husa originala de silicon, are toate acccesoriile - in principiu 450 ron,dar vedem cum ne intelegem (0722244428)
                              Mi-am luat,ms.
                              Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google