Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cumpar jante de aliaj pt logan,care sa mearga cu cauciucurile 185/65/15,ofer 6-700lei in functie de starea lor.

    Comment


    • http://www.loganclub.ro/forum/vand_s..._5-t38633.html poate intereseaza pe cineva din Ploiesti
      "PH-66-SIX"
      Dacia Golan 1.4

      Comment


      • ofertele sunt inca valabile. astept oferte.
        o sa incarc cateva poze cu batranica saptamana viitoare..pt cei interesati.
        numai de bine.
        SIC CUNNECTANDO REM

        Comment


        • becuri pentru proiectoare logan h11 - white led

          25 lei / buc + curier


          detalii
          http://www.craiovaforum.ro/vanzari-d...on-971149.html
          Last edited by balacipaul; 5 December 2011, 23:39. Reason: nu a aparut link-ul

          Comment


          • cine poate sa imi zica unde pot gasi si eu o capota de logan ( am 1.4 MPI din 2006 ) cat mai ieftina (daca e posibil ;)) ) ... k pe a mea mi-a strambat-o cine m.... m.... s-o fi aruncat pe ea .... si e strambata fix la dunga aia pe mijloc ......sau undeva sa o pot repara ieftinache

            Comment


            • ia alta e in jurul la 200 300 roni una incearc ala bucuresti ca n la noi nu stiu daca gasesti poate la dancor
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • la Dancor nu au de logan ca am mai intrebat si eu de piese si asa mi-au spus,dar poti sa mai dai pe acolo ca nu se stie,mai este unu spre gara de nord pe str.Cantacuzino nr 191 incerca si acolo ca aveau ceva logane, dar eu zic ca iesi mai ieftin daca o repari pe aia a ta
                Vand 4 boxe ovale pro audio,au fost pe masina mea si le am dat jos in seara asta, o pereche este in stare buna cealalta am lovit-o din greseala la demontare(na seara,graba si frig)daca este cineva interesat de ea astept oferte,toate functioneaza bine se dau cu proba nu am nimic de ascuns,pret pt cea buna 69 lei negociabil la cealalta ast oferta dk vrea cineva merge lipit plasticul ala de acolo.
                Attached Files

                Comment


                • laptop lenovo r500 - model business - full connectivity: wi-fi; lan 10/100/1000mb, bluetooth, firewire 1396, display port- se poate conecta un adaptor vga sau hdmi extern; ram 2gb / 800mhz - expandabil la 4gb ;suporta 1066mhz; hdd hitachi 250gb sata; video dedicat ati radeon hd 3470; dvdrw; cititor card: sd/mmc/ms/mspro; iesire vga; modem 56kbps v92; 15,6inchi tft; sunet hd; pc card si express card 54mb; track point si track pad; carcasa de magneziu si titaniu; licenta win vista business; are win` 7 ultimate sp1 instalat+alte softuri utile; licenta antivirus free; drivere; incarcator original; o iesit din garantie acu` 7 zile; tasta dedicata de recovery; protectie antishock hdd; autonomie cca 2h si ceva in functie de aplicatii; kensington lock; mouse optik pe usb.
                  pret fix 1200ron. nu doresc schimburi. doar cash!!
                  pt inca 150 ron ofer si cablurile de diagnoza pt logan cu tot cu soft ul aferent.
                  super oferta de sarbatori!
                  motivul vanzarii: upgrade!
                  astept oferte. rog seriozitate. multumesc anticipat.
                  Last edited by neoreal; 8 December 2011, 22:15.
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • pffff ... o carca de bani )

                    Comment


                    • avand in vedere ca o costat cam 2000..eu zic ca nu prea... insa no`..oferte sunt destule..nu ti convine..)..aia e! fiecare e liber sa aleaga!!)
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • neo vreau e u ale de diagnoza dar ce stie sa faca
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • pai ..unul este ..similar cu cel care il are max..vine cu ddt ul 2000 cu licenta..si poate modifica..si scrie..in caz ca ai rom urile care tre`..si celalalt este versiunea mai ..vechiuta..care doar ..citeste erorile..nu mai stiu exact daca le si corecteaza? ..
                          nu le am folosit decat o data..pt proba..de atunci cam zac...
                          ti am zis doar..de e`... fa mi rost de niste oglinzi de mcv..normale..nu neaparat ..colorate"!!? si ..vedem cum facem..;)..ok?..
                          numai de bine.

                          p.s.: sa fie electrice..;)..era sa uit..!!
                          Last edited by neoreal; 11 December 2011, 23:03. Reason: Automerged Doublepost
                          SIC CUNNECTANDO REM

                          Comment


                          • urgent suuuuuuuper oferta. pentru cei interesati se pot vinde si separat jantele de anvelope. jante pret 1500 ron .anvelopele pret 1100 ron.
                            Last edited by man_freaks; 13 December 2011, 15:37.

                            Comment


                            • Vand adidasi Puma,nr 40,5 (UK7 US 8) Pret:140 ron.Adidasii sunt noi,originali,vin in cutia lor,cu etichete,etc.

                              Contact:PM sau 0720.033.376 Vlad Cosmin

                              Vand sony ericsson C510,telefonul mai are garantie la Vodafone pana in martie 2012,are card de 256mb,casti,cablu de date,cutie,etc.Este codat vodafone,pret 180ron.
                              Attached Files
                              Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                              Comment


                              • ofertele sunt inca valabile.!! probab ca o sa fie la fel si in anu` care vine..) deci..sariti fratilor` si nu manatiiii!!)
                                SIC CUNNECTANDO REM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google