Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si la oglinzile electrice banuiesc ca iti trebuie si butonu ala din interior , de le muti ...
    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

    Comment


    • da ai nevoie de cablurile aferente si acel butonas dintre scaune pentru reglaj....este cineva pe forum care are de vanzare.....
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • care aveti nevoie de laptop uri ..si noi si second..service etc..apelati cu incredere.
        event chiar si sisteme brand uri f cunoscute marime normala sau small pt servere retea sau home office. astept solicitari. ;)
        p.s.: Eventual!!! daca cineva are in posesie un modem 3g/3g+/hsdpa/hsupa, nu conteaza pe ce retea,atat cat sa nu fie codat pe vre o retea de afara!!!!, insa sa fie Data Card sau Pc Card( fostul PCMCIA Type II) sau ExpressCard nu conteaza ca e pe 34 sau 54 de mega(pt cei care nu stiu cum arata..cautati pe net!
        ) - sa ma contacteze!!! Multumesc anticipat!!
        SIC CUNNECTANDO REM

        Comment


        • dau urgent modulator fm wireless; 206 canale, vede mp3 si wma, telecomanda, are port usb, 15 frecvente disponibile, lcd monocrom,cablu audio, afiseaza numele piesei si volumul, folosit doar de 2 ori pt proba, cutie si acte, 39,99 ron. pret de criza!! la superoferta!! astept propuneri!!!

          dau 2 boxe de combina pe 6 ohmi , carcasa de lemn, stare perfecta de functionare, pret 100 ron. nu stiu exact cat scot..insa..se poate observa la fata locului. cred si zic..ca peste 80 tot au..?! sau in zona? oricum..astept oferte. numai de bine.
          Last edited by neoreal; 5 September 2011, 17:07. Reason: Automerged Doublepost
          SIC CUNNECTANDO REM

          Comment


          • cine doreste stickere pt praguri, pt oglinzi, etc, am vb cu Turturel, trimite prin posta, 20 lei un pachet care sa le contina pe toate si merita sa impartim pretul la cat mai multi.

            Comment


            • motorola wx395 -120ron.
              pret fix. merge f f f bine! necodat! astept oferte.!! multumesc.
              eventual bonus..o cartela click!!
              SIC CUNNECTANDO REM

              Comment


              • pretul a scazut la 60 de ron. urgent! astept prop!! up!!
                SIC CUNNECTANDO REM

                Comment


                • 4 jante de tabla are cineva sau cam la ce pret se gasesc SH ?
                  PREFERENCE 1.6

                  Comment


                  • Ofer servicii de detailing auto:

                    Curatare tapiterii auto:

                    *Pachet Silver(curatarea scaunelor fata+spate):-aspirarea interiorului de praf.
                    -aplicarea de solutie dedicata pe scaune sub forma de spuma.
                    -folosirea aspiratorului cu extractie pentru a scoate mizeria din tapiterie.
                    -bonus curatarea tuturor plasticelor in interior (inclusiv butoane,
                    aeroterme, etc) si aplicarea unui dressing.

                    *Pachet Gold:Contine in plus fata de Pachetul Silver si curatarea mochetei din interior,plafon,si portbagaj.

                    Preturi:Pachet Silver:100 ron.
                    Pachet Gold:140 ron.

                    Locatia se afla la aprox 10 km de Ploiesti.Preturile sunt pt o masina de dimensiuni normale,pt un masina mica sau una mare preturile scad/cresc.

                    Pe viitor o sa ma ocup si de polishat,vopsea,faruri,decontaminari,ceruiri,etc,d ar sa termin de amenajat locatia,ca nu prea am timp.
                    Programari la tel:0720.033.376(in general in weekend).
                    Attached Files
                    Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                    Comment


                    • cand incepi sa polishezi,ceriuesti.....dai un anunt aici... sunt interesat mai ales ca am niste mici probleme cu zgarieturile....prin ce zona o sa faci lucrarile?

                      Comment


                      • Negoiesti(Brazi)sunt fix 10 km de la mine pana la UPG.
                        Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                        Comment


                        • Cumpar anvelope de iarna 185/65/R15. Cine ma poate ajuta, astept PM. Bafta la toata lumea !

                          Comment


                          • Ofer servicii de detailing auto:

                            Curatare tapiterii auto:

                            *Pachet Silver(curatarea scaunelor fata+spate):-aspirarea interiorului de praf.
                            -aplicarea de solutie dedicata pe scaune sub forma de spuma.
                            -folosirea aspiratorului cu extractie pentru a scoate mizeria din tapiterie.
                            -bonus curatarea tuturor plasticelor in interior (inclusiv butoane,
                            aeroterme, etc) si aplicarea unui dressing.

                            *Pachet Gold:Contine in plus fata de Pachetul Silver si curatarea mochetei din interior,plafon,si portbagaj.

                            Preturi:Pachet Silver:100 ron.
                            Pachet Gold:140 ron.

                            Locatia se afla la aprox 10 km de Ploiesti.Preturile sunt pt o masina de dimensiuni normale,pt un masina mica sau una mare preturile scad/cresc.

                            Pe viitor o sa ma ocup si de polishat,vopsea,faruri,decontaminari,ceruiri,etc,d ar sa termin de amenajat locatia,ca nu prea am timp.
                            Programari la tel:0720.033.376(in general in weekend).


                            Una bucata plafon BMW foooarte murdar.
                            Attached Files
                            Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                            Comment


                            • Daca aveti vreodata probleme am eu 2 faruri vechi pe care le donez .. dar le donez celui care ciar are nevoie .. unul mi se pare ca are o urechiusa rupa .. dar nu cred ca e o problema prea mare .

                              Comment


                              • cred ca ..vb ..despre asta mihaitza..! ;)..ca as avea nev eu de unu`..!!
                                apropo..dau angel eyes urile ..175 ron ..urgent.. cu tot cu becuri..acte etc. au un led ars. cutie toate alea.. cine le vrea..urgennnnttt!! sa ma apeleze!!
                                SIC CUNNECTANDO REM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google