Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RazvanRAZ am eu un blaupunkt stock..la 159ron. daca te intereseaza ..let me know!
    SIC CUNNECTANDO REM

    Comment


    • 159,90 lei )))

      Comment


      • asta e pret de carrefour )) )) ))
        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

        Comment


        • Originally posted by neoreal View Post
          RazvanRAZ am eu un blaupunkt stock..la 159ron. daca te intereseaza ..let me know!
          nu prea vreau stock...as vrea ceva si cu iesire usb ptr stick

          Comment


          • vreau si eu folie pe geamurile din spate.
            stie cineva preturile?

            Comment


            • Undeva la 350 ron la Vas Glass Auto .

              Comment


              • eu mi-am pus la un baiat pe la banesti...250 lei si 30 lei parasolar

                Comment


                • am si din ala..insa e ceva mai scump..si scuzele de rigoare..am vrut sa scriu 0 insa am apasat 9..aia e..my bad!!...
                  am un aparat cu stick..card ..iesire..vede si filme format mp4 si mp5, vcd etc..la 300fix. cutie..toate cele. merge si se aude f bine.
                  astept reply. ;) ..
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • Originally posted by neoreal View Post
                    am si din ala..insa e ceva mai scump..si scuzele de rigoare..am vrut sa scriu 0 insa am apasat 9..aia e..my bad!!...
                    am un aparat cu stick..card ..iesire..vede si filme format mp4 si mp5, vcd etc..la 300fix. cutie..toate cele. merge si se aude f bine.
                    astept reply. ;) ..
                    Poti sa incarci vreo 2-3 poze cu el??

                    Comment


                    • salutare.
                      ptr moment jucaria" e instalata pe masina. pot sa ti atasez o poza doar cu cutia lui.
                      pt alte cele..informatii..teste etc..ne vedem si ..te convingi de unul singur.
                      cred ca asta e cea mai buna alternativa.
                      oricum..poseda usb frontal, card, iesire pt subwoofer si video, are si telecomanda, etc.
                      e achizitionat de cca 4 luni. so..nu poti sa zici ca are prea multa vechime la bord"!!
                      oricum ..e ceva.. let me know. . numai bine.
                      Attached Files
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • p.s.: in caz ca avantajeaza pe careva..pun la pachet si blaupunkt ul stock..vede si mp3..plus scula de mai sus..! la pret discutam! ;)
                        sau separat..dupa cum am ment si mai ..cu ceva vreme in urma...;)!!...dupa gusturi.!
                        astept propuneri.!!;)
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • pe unde as gasi si eu motorase pentru geamuri fatza logan ???sa mi le fac electrice ??
                          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                          Comment


                          • Originally posted by PiciuX View Post
                            eu mi-am pus la un baiat pe la banesti...250 lei si 30 lei parasolar
                            salut,esti multumit de lucrare si de folie,au ramas bule dupa montaj,este cumva orpro?

                            Comment


                            • salut...sunt multumit de lucrare..nu au ramas bule...nu iti da luneta jos...decat geamurile laterale...cand vii odata la intalnire te uiti..

                              Comment


                              • baieti am si eu de vanzare cateva chestii care vreau sa scap de ele. daca este cineva interesat sa ma anunte. produsele sunt urmatoarele:

                                - oglinzi electrice PH1 , functionabile (reprezinta cateva zgarieturi pe capace)- 70 lei;
                                - manere exterioare stoc fara defecte - 50 lei;
                                - inele aeratoare stoc (au fost vopsite apoi sterse, sunt vizibile mici urme de vopsea) 20 lei;

                                + cateva cabluri care nu-mi trebuiesc: calbu de retea 10 m, cablu alimentare sursa, cablu RCA, un cablu pentru imprimanta, si celelalte nu stiu la ce se folosesc....

                                Multumesc.
                                Attached Files
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google