Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se vinde telefon samsung c3530 pret 170ron !!!!telefonu are tot la el , adica cutie , incarcator , casti , cablu de date !!!UP
    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

    Comment


    • am lasat laptopul la 950ron. ultima strigareee! am gasit ceva mai ok..si am restul de bani..deci..care se ofera?..bonus un mouse wireless sigilat microsoft!!!!! oferta limitataaa!! up!!
      SIC CUNNECTANDO REM

      Comment


      • am si eu de vanzare o rulota adria(5000ron) si un scuter rich(1000ron).daca auziti pe cnv care vrea...
        Attached Files

        Comment


        • Vand tableta PC MID, 7", Android 2.2, Android market, Youtube, Office, avi/divx/mp4, mp3, WiFi, SD-card, LAN, senzor de rotatie, camera frontala, 0.3 MP, etc., etc., perfecta stare hardware si software. Se livreaza cu manual, incarcator, adaptor 3G/USB, stylus. Pret fix 250 lei.
          link descriere : http://www.ebay.com/itm/NEW-MID-7-Go...item336f86ee5a
          Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

          Comment


          • .

            Originally posted by Fratello View Post
            Vand tableta PC MID, 7", Android 2.2, Android market, Youtube, Office, avi/divx/mp4, mp3, WiFi, SD-card, LAN, senzor de rotatie, camera frontala, 0.3 MP, etc., etc., perfecta stare hardware si software. Se livreaza cu manual, incarcator, adaptor 3G/USB, stylus. Pret fix 250 lei.
            link descriere : http://www.ebay.com/itm/NEW-MID-7-Go...item336f86ee5a
            Ai pm!......

            Comment


            • s a dat laptopu`.. restu` sunt inca valid!
              SIC CUNNECTANDO REM

              Comment


              • Originally posted by vladcosmin View Post
                Vand adidasi Puma,nr 40,5 (UK7 US 8) Pret:140 ron.Adidasii sunt noi,originali,vin in cutia lor,cu etichete,etc.

                Contact:PM sau 0720.033.376 Vlad Cosmin

                Vand sony ericsson C510,telefonul mai are garantie la Vodafone pana in martie 2012,are card de 256mb,casti,cablu de date,cutie,etc.Este codat vodafone,pret 180ron.
                Adidasii s-au dat,mai am doar telefonul,170 ron
                Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                Comment


                • faruri dayline de vanzare pret 250 sau cu instalatie xenon la pretul de 500 ron
                  Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                  Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                  sigpic

                  Comment


                  • dau si eu farurile mele...poate se gaseste careva....15o ron.. pret fix. cutie..tot..becuri ..reglate..acte..etc.. au nev doar de un set de xenoane..si de un led .. ca e ars!! in rest..numa` bune!! schimb de e cu niste oglinzi de mcv..!! astept oferte!!
                    waz ule ..mai vrea nenea" ala ? sau ba~? ti o mai dat vre un raspuns !?
                    SIC CUNNECTANDO REM

                    Comment


                    • farurile se dau si la schimb astept oferte

                      nimeni?
                      Last edited by faraonw; 14 January 2012, 01:29. Reason: Automerged Doublepost
                      Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                      Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                      sigpic

                      Comment


                      • aiade diagnoza da o iau da sa facem rost de cascaval
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • Cred ca am intrebat si la o intalnire dar am uitat..de unde pot sa iau si eu niste oglinzi de phase 2?d-alea cu capacel (de preferinta rosu, normal) care se poate vopsi in culoarea masinii?stie cineva?sau vinde cineva?
                          Logan. Dacia Logan

                          Comment


                          • vand bara fata logan cu tot cu poriectoare si vopsita rosu perlat cu negru mat230 ron
                            Attached Files
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • ok waz` ..cand faci rost let me know...;) ..
                              frumoas facuta bara faraonw ;) ..de aveam cash u mai ca ma bagam ;))...!
                              SIC CUNNECTANDO REM

                              Comment


                              • vreau sa imi iau una de mcv.. mi-a gasit cineva 150 de lei dar fara grila..e vopsita albastra..daca intereseaza pe cineva sa ma anunte

                                neo tu de unde ti-ai luat grila aia la bara?
                                Last edited by faraonw; 17 January 2012, 00:36. Reason: Automerged Doublepost
                                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google