Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sau 150 ron si dai o fuga pana la Bucuresti, la DIMSPORT.
    Oricum ar fi, merita investitia la 1.4.

    Comment


    • asa este ;)

      Comment


      • gmc vreau sa dam o liniutsa sa vad diferentele,nici nu cred ca te fac dar vreau sa vad si eu cat este diferenta,cu toate ca pe langa cip mai ejti si tu la volan

        Comment


        • la DIMSPORT vad ca ma costa 150euro nu 150ron?
          sigpicKiss FM cu personalitate.

          Comment


          • ia mai citeste o data aici , crezi ca vorbesc prostii?????

            Comment


            • man daca vrei sa il cipuiesti am eu ''OMU'' nu mai umbla prin ''SAT''..cauta-ma si iti spun ce si cum ;)

              Comment


              • multumesc mult sorin pt clarificare, deabia astept sa ma duc sa fac resoftarea ca sincer m-am plictisit de felul in care merge acum.
                sigpicKiss FM cu personalitate.

                Comment


                • 150 te costa la Dimsport asa este, la fel ca la 1.6, la diesel e 350 parca...dar se merita.
                  1 point 6 litre 8 vsigpic

                  Comment


                  • 400 la diesel ..

                    Comment


                    • 250 la diesel...
                      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                      Comment


                      • salut baieti....sunt nou...sunt din apropiera ploiestului...(bucov)...am un logan 1,6 16valve Partener...m-ar interesa o cotiera(una sa se potriveasca si sa fie si de calitate)ce am vazut eu si ce am citi pe forum majoritate ori nu se potrivesc ori tai ca sa se potriveasca.am geamuri electrice pe spate...si trebuie sa se potriveasca nu vreau sa tai nimik...daca este cineva care sa imi spuna si mie unde gasesc si cat costa...??

                        Pentru cei care si-au pus o cotiera, daca incomodeaza cand vrei sa folosesti frana de mana sau cand vrei sa reglezi oglinzile laterale din joystick(cine are oglinzi electrice)?
                        Si unde gasesc prin ploiesti?
                        Last edited by stefan1985; 5 May 2009, 14:12. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • pai daca vrei sa fie perfecta sa nu faci absolut nicio modificare probabil ca ar trebuii sa mergi la un reprezentant Dacia si sa iei o cotiera originala,dar care mai mult ca sigur o sa coste ceva mai mult...undeva intre 150 si 200 de ron ,iar pe lista de accesorii de la ipso am vazut 266 ron

                          Comment


                          • Ia cotiera originala de la dealer si nu o sa fi dezamagit. Eu am dat 220 lei pe ea si sta perfect si se potriveste perfect. Nu ma incomodeaza cu nimic. La inceput o sa ti se para ca iti pui centura mai greu, dar te obisnuiesti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mersi Dreamer si abu 20 cred ca o sa imi iau una originala! o sa mai astept putin tocmai bugetul a fost micsorat(m-a prins radaru,iar 120ron se duc pe amenda +3 puncte).Aveti grija cum mergeti portiunea Bereasca-Bucov.
                              Cred ca prioritar o sa fie un detector de radar si apoi cotiera.

                              Comment


                              • cotiere gasesti de care vrei si ce model vrei ...Bani sa fie ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google