Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nush ce sa zic cu intalnirile,vroiam sa vin weekendul care a fost dar m-a dus mama la bunici cu o urgenta si am plecat de acolo fix la 6,am vb cu gmc la telefon....Cat despre masina,ce sa zic,am avut belea cu ea acum 2 zile si mi s-a pus pata sa o vand. Sa vad cat ma costa sa o fac si ce are exact(a iesit fum de sub capota,foarte alb si foarte dens).
    1 point 6 litre 8 vsigpic

    Comment


    • Ptr turbo pe logan : Exista un kitt turbo universal ...ce merge pus cam pe orice masina .... Daca pui asa ceva necesita mai multe imbunatatiri Mihaitza . Cum ar fi : Sistem de franare mai eficient ...si din propria initiativa vreau sa iti spun : caroseria de logan nu cred sa reziste la valorile astea decat daca o intaresti foarte bine ....necesita si o suspensie sport daca tot faci chestia asta ..sa nu faci ca barca cand schimbi vitezele. Kitt-ul de turbo costa 2000€ fara montaj si se poate comanda de pe un sait din japonia. Cred k exista un logan in Buc. cu asa ceva ..mai intreaba pe ici pe colo ;)

      Comment


      • Super Oferta Schimb !

        SCHIMB ! capac portbagaj cu eleron pe unu fara eleron . Cerinte : masina sa fie ALBASTRU MARIN si sa nu aiba buton de deschidere la capac...sa fie cel care se deschide din cleie(ca al meu din poza)...cer o mica diferenta. Cine este interesat ma poate contacta la nr de telefon : 0788422520. Cu respect GMC!!!
        Attached Files

        Comment


        • Eram doar curios momentan .. si kitul costa 1500 euro .. momentan lucrez la visual .. dar o sa ii schimb si arcurile si amortizoare noi sport .. dar sa mai treaca un pic ca ma cert cu nevasta-mea daca mai bag multi bani in ea .. si e criza frate

          Comment



          • Mai baieti ,as vrea sa iau si eu un set de faruri+stopuri la 420RON de la adresa de mai sus. Ce parere aveti,a mai pus cineva,trebuie modificat ceva la masina,tot ce stiti despre subiectul asta.Multumesc mult

            Comment


            • nu cred ca trebuie sa faci nici'o modificare ,insa sa sti ca farurile angel eyes fara xenon lumineaza mai prost decat farurile stock
              Last edited by Dreamer; 16 October 2009, 19:31.

              Comment


              • K. Multumesc mult. Intre timp am consumat 2 ore citind pe forum si m-am lamurit.

                Comment


                • si ce ai hotarat?le iei sau nu le iei?

                  Comment


                  • Nu se merita ,dupa parerea mea.M-au speriat cei care si-au luat,cea mai mare parte.Daca macar se vedea mai bine cu ele......

                    Comment


                    • La ultima intalnire care am avuto a venit un domn care avea xenon pe masina .. ma intereseaza si pe mine ce fel de xenon avea .. adica tenta de culoare .. 6000k sau 8000k .. vreau sa imi iau zilele astea si neu .. dar mi-a placut mult cum se vedea la el .. help me plz

                      Comment


                      • Eu am 6000K de 35W.
                        E diferenta mare fata de halogen. Se vede perfect noaptea. Cele de 8000k au tenta puternica de albastru si nu o sa vezi nimic pe timp de ploiaie. Ia-ti H4 bixenon 6000k 35W si nu o sa regreti.

                        Comment


                        • buna, am si eu nevoie de motras la portbagaj cu tot cu tija model 2007 .ma poate ajuta cineva.multumesc

                          Comment


                          • salut baieti.azi k tot a fost frumos afara am zis sa ma ma apuc sa pun si eu cotiera si inele cromate pe masina.m-am cam chinuit sa pun cotiera dar merita.mie imi place cum a iesit....ps:ultimele 2 poze sunt cu inele vechi,ele sunt doar vopsite cu spray gri in 3 maini la intervale de 10 min.nu sunt date cu lac.cine le vrea,le dau cu 20 lei.
                            Attached Files
                            sigpicLogan-Club-Ploiesti

                            Comment


                            • cred ca eu eram cel cu xenonul de la ultima intalnire. este de 6000 K, H4, bixenon si m-a costat o nimica toata (320 lei). de montat le-am montat singur.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Salut!De unde ai luat 6000 K, H4, bixenon,la 320? Cat are garantie?Parca as lua si eu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google