Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi scartaia geamurile din cauza lor ca atingea pe undeva .. dar ele nu au nimik .. sunt intregi .. capacele sunt ale tale .. primul venit .. primul servit ..

    Si am mai gasit pe la mine nijte pleoape .. le-am luat odata cu deflectoarele .. singura chestie e ca sunt vopsite in rosu .. le-am pus o zi .. si apoi le-am dat jos :P
    Last edited by MihaitzaMCV; 6 January 2010, 20:47. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Perfect! Atunci pot sa te sun luni dimineata,sau cand esti tu liber sa vin sa le iau?

      Comment


      • Nu , nu .. tot ce am le dau la intalnirea de sambata .. asta ca sa ma asigur ca o sa veniti .. si rog pe alti colegi daca au lucruri care nu mai au nevoie de ele si vor sa le doneze .. sa posteze aici !!

        Comment


        • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
          Imi scartaia geamurile din cauza lor ca atingea pe undeva .. dar ele nu au nimik .. sunt intregi .. capacele sunt ale tale .. primul venit .. primul servit ..

          Si am mai gasit pe la mine nijte pleoape .. le-am luat odata cu deflectoarele .. singura chestie e ca sunt vopsite in rosu .. le-am pus o zi .. si apoi le-am dat jos :P
          salut...ai dat jos deflectoarele de geamuri?..le mai ai?..dak da,le vinzi?
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • Nu le vand .. le dau cui vrea fara nici un ban .. dar la intalnire sambata ..dar tu parca aveai deflectoare ?

            Comment


            • da..dar unul s-a rupt pe dreapta.le-as lua eu. dak nu ai la cineva promis.
              ce culoare sunt?
              sigpicLogan-Club-Ploiesti

              Comment


              • Sunt gri .. ceva de genul .. dar ti le dau pe toate ..

                Comment


                • mersi..nu-mi trebuiesc toate..doar cele de pe fata.n-ai o poza cu masina cand le aveai puse?
                  sigpicLogan-Club-Ploiesti

                  Comment


                  • Uite si poza .. http://www.loganclub.ro/forum/poza_m...e-t1872p3.html .. e pe la jumatatea paginii .:P

                    Comment


                    • ok...tine-le ca le iau eu...dau o bere sa nu fie chiar moca;)...sa ne auzim cu bine
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • Mai ai capacele de la masina Mihaitza?

                        Daca le mai ai...le iau yo;)

                        Mai ai capacele de la masina Mihaitza?

                        Daca le mai ai...le iau yo;)
                        Last edited by RazvanRAZ; 13 January 2010, 15:23. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Sorry .. wertys le-a cerut inaintea ta .. primul venit primul servit .. totusi sper ca sambata sa ne vedem la intalnire

                          Comment


                          • Nu-i nimic...asta e.

                            Poate ajung si yo la intalnire...ca noaptea sunt de munca si ies dimineata....sa vad cum ma simt;)

                            Dar altceva mai ai pe acasa???
                            Last edited by RazvanRAZ; 13 January 2010, 23:24. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • hai baieti care ma ajutati si pe mn,cumpar urgent un far logan stanga...sau daca aveti vreo idee unde gasesc unul mai ieftin ,dezmembrari numere de telefon ceva.

                              Comment


                              • Ai incercat la Dancor ?? .. sunt aia spre Tantareni , la iesire din Ploiesti ..Tel : 0745 043703 ..0722 781344 .. 0740 151152 .. incearca la numerele astea !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google