Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
    25% inseamna a doua categorie din cea mai intunecata .. prima e de 5% a doua de 25% .. a treia de 50 % iar a patra de 75% .. eu cred ca tu te refereai la 75% .. dar chiar si cu aia nu o sa primesti de la nimeni autorizatie .. pt ca pe fata nu se da autorizatie !! .. io am 50% pe fata .. si ca altii merg pe blat ..
    Mihai daca mai citesti odata ai sa vezi ca am zis 25% negreala,ceea ce ar insemna cat cat de negru e geamu...25% din 100%...adica 75% deschis la culoare...
    Folia pe spate este autorizata rar,numarul meu am impresia ca este pe topicul numere de telefon ale membrilor ploiesteni,daca nu da-mi un pm si se rezolva.
    Numai bine va urez
    1 point 6 litre 8 vsigpic

    Comment


    • baieti...gasesc in ploiesti suport numar "logan club"?
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • NU daca vrei iti faci tu unul personalizat.
        sigpicKiss FM cu personalitate.

        Comment


        • sau dai comanda de pe forum...

          Comment


          • Cumpar fete de usi de ph2 .. daca aveti sau daca ati vazut pe la dezmembrari datimi un pm sau lasati un mesaj aici .


            Mersi frumos

            Comment


            • ptr suporti nr, tricouri , sepci VB CU MINE ......Ptr fete de usi in special ....la blejoi la dezmembrari ;)

              Comment


              • La DANCOR nu ?

                Comment


                • Originally posted by stefan1985 View Post
                  cine si-a pus boxe ovale pe spate?...se pot pune?....vreau sa pun niste boxe de dimensiuni 150x230mm. Am pe spate boxele stoc de 13cm diametru; am centuri in spate in 3 puncte.
                  Este vreo firma prin ploiesti care monteaza??
                  Salut loganistilor! Este o firma in ploiesti,Sinvex ii zice,este la nord,langa depoul de tramvaie si statia de microbuze. Eu mi-am pus pe spate boxe de 17 fara sa decupez nimic.Am indoit marginile gaurilor cu un patent,si a mers fara probleme.
                  Va rog frumos,pt cine stie,explicati mai clar unde este dezmembrarea aia de la Blejoi,sa nu bajbai pe acolo.

                  Comment


                  • Mari 'meseriasi' cei de la Sinvex nu au stiut sa scoata sigurantele de transport de la un cd player. Cine vrea boxe si montaj vb cu mine

                    Comment


                    • Dancor (dezmembrari Ploiestiori , com Blejoi) ajungi in felul urmator .. treci de bereasca , iar la primul sens girator care duce spre varianta de est sau spre Valea Calugareasca faci la dreapta .. si la vreo 1 km de reprezentatnta Mercedes pe dreapta este Dancorul .. se vad multe masini .. sunt 2 curti de masini dezmembrate !!

                      Comment


                      • Eu cred ca la acel giratoriu faci la stanga, nu la dreapta...
                        Attached Files
                        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                        Comment


                        • Multumesc mult!Am inteles! Dinspre Ploiesti faci stanga,dinspre Valea faci dreapta

                          Comment


                          • Am si eu o intrebare pt cei care au habar de mecanica .. se poate adapta sau pune un compresor turbo pe motorul 1.6 8 supape .. cat ar costa si de unde as putea sa iau .. de pe alta masina se poate adapta ?

                            Comment


                            • Se poate pune ori compresor ori turbina,nu exista compresor turbo...si daca rasfoiesti pe aici ai sa vezi ca vgroza si-a pus un compresor de mercedes pe 1,6 8v ca al meu(si ca al tau) si l-a dus in 122 cp la roata,ceea ce inseamna 150 la motor si mult ptr logan. Se poate deci ... investitie destul de mare.
                              1 point 6 litre 8 vsigpic

                              Comment


                              • Ms de informatie Dreamster .. o sa il caut sa ma interesez pe ala care si-a pus compresor .. si poate ne mai vedem pe la intalniri cu tine .. :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google