Sigla si Legitimatia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigla facuta de xxulescu e draguta .. dar nu reprezinta nimik ..

    Comment


    • Eu sigla as vedea-o tot pe un fond gri, in centru blazonul central de pe legitimatie,deasupra scris "Logan Club" cu rosu si alb, si sub blazon scris in semi-rotund, cuvintul " Ploiesti " cu negru.
      As face si desenat dar nu ma pricep destul de bine la desen...
      passion 1.5 DCi

      Comment


      • Mda .. tre`sa apara si Ploiesti pe undeva pe acolo ..

        Comment


        • Ploiesti apare ma .. pe LOGAN ..


          LE : alta idee
          Attached Files
          Last edited by PeRuZzI; 5 March 2010, 19:36.

          Comment


          • Mda .. Ai dreptate .. Mia culpa ..

            Comment


            • Pana la urma ce facem cu astea?

              Comment


              • O sa iti dau niste mostre care mi le-au trimis baietii din brasov .. dar nu azi ca am putina treaba ..

                Comment


                • Oki Doki .. astept ;)

                  Comment


                  • cu sigla cum ramane care e sigla finala ?
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • Pai eu cred ca aia neagra e mai frumnoasa .. scoateti vreuna mai veche si sa supunem la vot ca sa inchidem si threadul asta odata )

                      Comment


                      • am facut si eu un exemplu de legitimatie...pe modelul celei facute de xulescu (reusit model)
                        Attached Files

                        Comment


                        • Nu nu .. nu imi place .. vreau un fundal frumos .. culori mai deschise .. poza fiecaruia undeva in dreapta .. numele lui adevarat .. id-ul de pe forum .. noua sigla Dacia , dar ceva mai micuta si chiar pe fundal , dar cu o transparenta mai mare ..
                          Cauta si tu pe net o legitimatie si iti zis eu cam cum as vrea sa fie pozitionat tot .. chiar vreau sa iasa cea mai scmechera legtimimatie din Logan Club Romania !!!

                          Comment


                          • la ce vrei u sa apara mihaita tre un caiet )) sa fie acolo data nasterii, scopul nasterii .... etc ))
                            fara linkuri externe

                            Comment


                            • Ba taci din gura .. ca nu vreau sa apara nici o data a nasterii si alte prostii .. doar date importante .. sau cum vrei sa le facem ? Sa trecem numele si nr la masina pe o foaie de hartie taiata din caiet ?

                              Comment


                              • mihaitza ti-am promis ceva pe PM si ma voi tine de cuvant ai putina rabdare...
                                care e sigla voasta oficiala???

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google