Sigla si Legitimatia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teoretic cea din postul 105 ca alta mai buna nu am gasit ..

    Comment


    • dar unde este colegul Peruzzi? ca el avea idei
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • Nu l-am mai vazut de mult pe forum ..

        Comment


        • Sunt si eu pe aici .. numai ca stau cu timpu cam prost .. nu postez .. dar vad tot ce se posteaza ;)

          Comment


          • Rog toti membrii care doresc legitimatii sa imi trimita datele lor : id`ul de pe forum . numele adevarat si o poza .. trimiteti-le le loganclubploiesti@yahoo.com .

            Comment


            • legitimatiile sunt foarte reusite
              Last edited by caroligian; 30 May 2010, 23:48.

              Comment


              • Ma repet si aici .. incercati sa imi trimiteti niste poze .. ca daca nu va prind la intalnire .. si va pun la zid si va facem poze ) .. asa daca imi trimiteti voi puteti sa le mai photoshop-uiti )

                Comment


                • nu pot sa trimit poza..nu stiu ce are

                  Comment


                  • Sa mi-o trimiti pe mess atunci ..

                    Comment


                    • dar cele care le creasem eu ? pana la urma refuz sa crd ca erau chiar atat de proaste. le postez aici si ..event cine mai are timp..macar sa se inspire?!..sa le modifice conform..cerintelor..majoritatii . de pot fi de folos..cand timpul permite...o sa incerc sa mai aduc un aport de ..imaginatie constructiv exprimata.

                      p.s: scuze pt ..cele neconcordante cu ..cele intamplate mai recent..nu am avut timp sa le prelucrez. insa..oricum pt cei pasionati" nu cred ca e o probl chiar atat de mare nu?..)
                      Attached Files
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • arata bine primele 2

                        Comment


                        • multam fain`. apoi no`..la cerere! pacat ca o`r ramas in stadiul in care le vezi. insa..deh! de aia sunt atatea minti luminate..!! s- o gasi si ..altcva..cat sa completeze sau sa motiveze..cele schimbari mult anuntate"!! nu?
                          SIC CUNNECTANDO REM

                          Comment


                          • mie-mi plac imaginile 4-5 mi se par reprezentative!
                            Attached Files

                            Comment


                            • salutare .Primul model este cel care l-am avut noi inainte . Neo fa si tu niste legitimatii belea si supune la vot ...dati interesu

                              Comment


                              • primul model si mie imi place...imi aduc aminte cand am venit venit prima oara...erau acel model...mie imi plac....sper sa facem si noi in curand legitimatii.
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google