Galerie Foto Logan Club Ploiesti !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @neo..nu pui o poza cu masca de la logan?
    sigpicLogan-Club-Ploiesti

    Comment


    • Originally posted by neoreal View Post
      cred ca se poate cara tomberonul ala in care vroia smarandescu sa l vare pe diaconescu!! tot se vehiculeaza curentul asta cu ..sa incurajam reciclarea"!!!)) la cate seminte si suc gratis se da!!!! e oarecum ..implicit nu?))
      Nu smarandescu man, tolea voia sa il bage in tomberon)

      Comment


      • ia uite cine urmareste otv'ul

        Comment


        • nu l urmaresc..din proprie initiativa..insa no`..pe unde ajung sunt pus la curent cu cele ..informatii .. sunt multi fani din cate observ..!! macar eu nu sunt prea...la curent cu cele info` uri referitoare la cele personaje din k1..ca sa nu mai vb de evenimentul in sine..de la zero tv!! so inainte sa arati cu degetul ..ia vezi`..cine e mai la curent cu ..emisiunile de profil!! ))) si btw..era doar ca si un pamflet si nu o promovare"..gen reclama mascata ;) totusi!!! exact cum o fost si ridicarea in slavi a lui salam acu` nu stiu cata vreme...macar saracu` a avut de ce sa fie luat in seama!! no commm----!!
          bidepa`...sincer?! numa` de stat pe la coltu` strazii sa mi fac poze nu stateam!! cand o i ajunge pe la intalnire...si o fi domn` fotograf la apel`..o sa il las pe el sa aiba onoarea!!))) e mai indicat asa!! event poate dupa ce mai reusesc sa aj si eu pe la o spalatorie ceva...caci cu vremea in cauza...cam greu!! si mi e rusinica!! ..! macar sa fiee..care este"!! daca tot venii vb! pai nu?!
          si ...pe unde naiba erai`? ) zici ca esti fantomas nu alta!!) oricum la stilul de mers gen road runner cam greu sa te vaza` omu`..!!)

          poate reusesti sa vinzi si tu secretul la modulul ala de camuflaj ..gen predator..si la altii interesati"!! nu de alta insa...cine stie..!!? cand ai nevoie sa devii invizibil!!;)

          chestia era sa fi reusit sa fi pus si deflectorul de pe spate..insa cum la noi se vopseste o bara de vre o 3 4 5 ori inainte sa reusesca sa o faca cum se ppp ca trebuie a fi executata o lucrare de profil.. ...no`..se subintelege ca ar fi fost o investitie oarecum aiurea?!..gen..gaurit de pomana...pus aiurea...si mai ales cine stie ce se mai scorojea inainte de termen...asa ca sa termin cu probl in speta..si abia mai apoi sa vaz` ce mai fac si cu restul de upgrade`s... mai sunt si altele pe banda..insa..usurel..usurel. azi cva ..maine altcva..ca asa se face`....
          un dvd.. poate si cva xenoane...mod pe impuls..deschidere de portbagaj din interior...si lista continua.. insa la mom dat..m as f multumi sa reusesc sa mi i au un set de ambreiaj nou..! insa vedem..e criza..si ..sunt si alte prioritati.
          pastram legatura!...tineti aproape!!
          Last edited by neoreal; 28 July 2010, 01:37. Reason: Automerged Doublepost
          SIC CUNNECTANDO REM

          Comment


          • ma refeream la bzn ;)

            Comment


            • o dam grav in off-topic...dar sa fiu si eu putin off. te-am vazut cand te duceai la spalatorie acolo langa sinvex...ti-am dat claxoane dar nimic. eu eram in spatele tau cu 2 masini cred...si pe viitor incearca sa fii mai direct, nu foarte detaliat. n-am nimic cu tine si sper ca nu te superi dar scrii mult si eu unul ma plictisesc repede!:d.no ofense!
              sigpicLogan-Club-Ploiesti

              Comment


              • none taken. ..si no`..cred ca ar tre` sa ti mai iei ceva ramm ..poate mere` mai rapid sistemul de operare"! no offense?!))
                SIC CUNNECTANDO REM

                Comment


                • doar atata acumulator ai avut?
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • waz`ule ne suparam )) , la unii cate 2 poze si altii decat una ...urat din partea ta )))
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • trb sa imi iau acumulator
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • Originally posted by sli_waz View Post
                        trb sa imi iau acumulator
                        pai sa pui mana sa iti iei mai repede ))))
                        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                        Comment


                        • Poze cu maimuta mea

                          Comment


                          • gata acu postez aici
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • shi mie nici una
                              fara linkuri externe

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google