Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bidepa View Post
    in parcarea etajata de la omnia...la un etaj superior unde sunt locuri goale..ce zice-ti? ))
    Cred ca nu stii ce curent este acolo))..mai bine la sala decat in curentu ala)

    Comment


    • are dreptate bzn'u

      Comment


      • mda...la asta nu m-am gandit
        sigpicLogan-Club-Ploiesti

        Comment


        • azi nu am putut ajunge la sala... cred ca a fost ok pentru ca timpul a ajutat....[am fost la serviciu pana la ora 20.00]

          Comment


          • pozele de duminica 24.10.2010....nu-mi vine sa cred ca am uitat sa fac poza la a mea ))
            Attached Files
            sigpicLogan-Club-Ploiesti

            Comment


            • asta vroiam sa zic bidepa , a ta unde e)))
              TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

              Comment


              • puteti sa va duceti la pub-ul cu profil irlandez ce e situat" chiar unde era intrarea in fosta discoteca DIVA. daca tot tineti sa ajungeti prin galerii!) e un pic cam piperat ..dar nah! cine se respecta..... e super fain ..atomosfera e chiar calduta".. ..cu tot cu piesele" care servesc cele variate sortimente"..in functie, bineinteles?! de preferinte..;)..ca si hint...

                completare: tocmai ce mi-am adus aminte..e splatoria aia ..pe drumul spre paulesti..tare rau!..mereu trec pe acolo si mereu imi propun sa intru..insa mai de fiecare data se iveste ceva si sunt nevoit sa zic..pas!..cine stie..poate macar asa sa ..reusesc si eu sa ..gasesc o alternativa"..nu? sau de ce nu...la mega chestia aia ..ce s-a construit tot in zona aia..cica vezi doamne e mare centru de fun & games..si alte cele operatiuni" recreative..cine e de prin zona..poate aduce ceva informatii utile" despre... multumesc anticipat.
                Last edited by neoreal; 27 October 2010, 00:16. Reason: Automerged Doublepost
                SIC CUNNECTANDO REM

                Comment


                • la sky zici tu?...duminica asta ce facem?..programam mai tarziu?...mergem pe republicii la eveniment?...ce se comite?

                  Comment


                  • din cate am auzit nu se mai face evenimentul din cauza ca nu le-au dat aprobare de la politie....asa ca cine poate sa vina....duminica la ora 17 la sala sporturilor intalnire logan club.
                    sigpicLogan-Club-Ploiesti

                    Comment


                    • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 31.10.2010 ora 17.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !
                      Prezenta foarte obligatorie !

                      Comment


                      • pozele de duminica 31.10.2010 am uitat camera si acestea sunt facute cu telefonul.
                        Attached Files
                        sigpicLogan-Club-Ploiesti

                        Comment


                        • Am observat ca o parte din membrii ploiesteni inca nu au apartenenta la grup si v-as ruga sa intrati aici http://www.loganclub.ro/forum/profil...editusergroups si sa intrati in grupul Logan Club Ploiesti !
                          Multumesc !

                          Comment


                          • colegi revin si eu duminica
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • Welcome back !

                              Comment


                              • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 07.11.2010 ora 17.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !
                                Prezenta obligatorie !
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google