Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bidepa View Post
    foarte frumos azi,multa lume....Domnu BZN ne-a lipsit enorm)))....stai linistit asta e...pe data viitoare ;)...poate o sa fim si mai multi
    Ia zI Bidepa cum e cu noul statut?....si povestiti-mi care cum a adus sucuri si seminte)

    Comment


    • Multumesc pentru primire si sper a ajung cat pot de des. Va salut

      Comment


      • @florinneny te asteptam cu cea mai mare placere si la urmatorele intal...pai alexe...nu mi se pare ceva schimbat...nu mi-a ridicat nimeni vreo statuie)))tot membru ca toti ceilalti sunt....cu semintele si sucul am zis ca e din partea noastra a casei(Mihaitza si eu)...
        sigpicLogan-Club-Ploiesti

        Comment


        • pozele de duminica
          fara linkuri externe

          Comment


          • pai si unde sunt?
            sigpicLogan-Club-Ploiesti

            Comment


            • nu merge sa le pun
              fara linkuri externe

              Comment


              • M-am gandit sa facem intalnirea logan club in fiecare duminica. Nu e nimeni obligat sa vina in fiecare duminica,vine cine poate. Sper sa fiti de acord cu propunerea mea si sa nu-mi sariti in cap.
                Intalnire Logan Club duminica 26.09.2010 la sala sporturilor ora 18.00.
                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                Comment


                • E buna ideea findca unii poate chiar nu pot veni odata si apoi trebuie sa astepte 2 sapt din nou...asa nu poti o sapt vii saptamana viitoare..eu unul zic ca e buna ideea lui Bidepa.

                  Comment


                  • Buna ideea Bidepa .. acum are cine sa se ocupe de fiecare intalnire

                    Comment


                    • pai acum ca sunt 2 persoane la conducere si organizare era si normal...ca nu mai e problema..oricum bidepa are mai mult timp si era si timpul sa vina cineva cu idei noi.

                      Comment


                      • Ar fi o idee buna sa facem si un filmuletz undeva..mergem toti si sta cineva la o intrare in parcare cu o camera de filmat si ne filmeaza pe rand cum venim, apoi postam filmul pe youtube.

                        Comment


                        • multumesc baieti...sper sa fie si ceilalti membri de acord cu asta.
                          sigpicLogan-Club-Ploiesti

                          Comment


                          • bravo bidepa
                            felicitari ptr initiativa
                            poate asa reusesc sa ajung si eu mai des
                            http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                            Comment


                            • va filmez eu cu telefonul ))
                              fara linkuri externe

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google