Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Saluatre.anuntati si voi locul,ora si ne intalnim.bafta

    Comment


    • #62
      Sal baieti , sunt nou membru a-l forumului si sunt de pe linga Ploiesti ,poate reusesc sa vin si eu la o intilnire (dak nu sunt la munca) . Mi-ar face placere sa cunosc si alti posesori de logan

      Comment


      • #63
        Si eu as dorii sa vin sa va cunosc si sa vad masinile.Lucrez la schimb,si acum incep si sesiunea....nu stiu daca ajung.Am mai fost seara pe la 20.00 pe la Sala Olimpia..dar cred ca era prea tirziu..Intr-o zi cred ca o sa ajung.Stau pe Mihai Bravu...la capat.
        passion 1.5 DCi

        Comment


        • #64
          Asa fratilor...spuneti cand va convine, de preferat la sfarsitul saptamanii, ne punem de acord si o punem de o intalnire ca lumea.

          lasati adresa de messenger

          Comment


          • #65
            Salut, eu va invit aici : http://www.loganclub.ro/forum/newrep...ote=1&p=114136

            noi ne vedem in general sambata seara, la ora 21:00.
            locatia difera cam de fiecare data.

            Comment


            • #66
              Nu merg link-urile. De ce sa face 100 de intalniri in 100 de locuri? hai sa ne punem de acord

              intalnire duminica la olimpia la 16.00.

              De acord?

              Comment


              • #67
                Salutare.dak e duminik asta e ok.ne vedem acolo.salutare

                Comment


                • #68
                  Salutare.vad ca nu prea se prezinta interes pentru intalniri.haideti sa ne intalnim si dupa aceea vedem ce-o mai fi.pana nu ne gasim odata sa vb ,sa schimbam idei si mai vedem noi c facem nu trebuie sa ne fie teama k dak venim vom fi singuri.nu inteleg dc chiar voi din ploiesti nu prezentati niciun pic de interes care sunteti la 2 pasi de sala sporturilor, c sa mai vb de noi ceilalti care suntem din afara ploiestiului si totusi suntem de acord sa venim(cel putin eu).

                  Comment


                  • #69
                    Domnilor organizatori mai insistati si voi si deschideti mai multe theadu-ri cu dat,ora si locatia intalnirilor si cine stie poate.....Daca ramane pentru duminca asta adica 18.05.2008 la ora 14 anuntati-ma si pe mine k voi fi acolo.

                    Comment


                    • #70
                      Cu tine avem 4 comfirmari pt duminica, Am zis sa lasati adresa de messenger sa va anunt sa ne strangem cu totii, dar se pare ca nimeni n-a bagat de seama

                      off: unde ti-ai pus folie pe geamuri si cat te-a costat?
                      Last edited by bogdan1709; 15 May 2008, 09:03.

                      Comment


                      • #71
                        Din pacate am fost trimis intr-o delegatie la timisoara si nu pot veni duminica. Imi pare rau, sper sa vina lume si sa iasa o intalnire pe cinste. Daca nu, propun sa ne vedem sambata viitoare, pe 24 in acelasi loc pe la 15.00.
                        O sa fac si o lista.
                        1. bogdan1709
                        2...

                        continuati voi. Nu uitati sa lasati adresa de mail sau telefonul sa comunicam mai usor.
                        @marius am primit pm. Culmea e ca eu stau in bariera bucuresti si n-am stiut.

                        Comment


                        • #72
                          Salutare.bogdan doar tu esti organizator de intalniri ??? daca mai sunt si altii sa stiti ca in afara de bogdan, ceilalti nu merita acest statut.dak il meritati dovediti-o.bafta
                          bogdane tot respectul;tu ai vrut sa iasa ceva frumos dar nu toti au fost de acord cu asta.salutare

                          Comment


                          • #73
                            Daca vreti ....
                            sambata la ora 21:00 in aceeasi locatie la maxi taxi
                            intalnire dacia club
                            se tine in fiecare sambata

                            Comment


                            • #74
                              N-am auzit de intalnirile ********* in ploiesti
                              @marius: eu sunt organizator pt ploiesti, ceilalti orgnizeaza pt orasele lor. Sambata viitoare promit sa nu mai intervina nimic si ne vedem acolo. Pana acum, de cand sunt eu organizator(de circa o luna jumate) am mai facut decat o intalnire, acum o luna si am fost doar 3 si am zis ca data viitoare daca nu suntem cel putin 5 renunt la ideea organizarii de intalniri loganclub. De atunci am mai vazut pe cypy, livas, tu care vor sa mai vina. Sper sa iasa ceva frumos sambata. Oricum, mai vorbim pana atunci.

                              id meu de mess: bogdan17_o
                              Last edited by bogdan1709; 16 May 2008, 13:21.

                              Comment


                              • #75
                                Asa...si a fost sambata...a fost vreo intalnire Logan Club in Ploiesti sau va invitam la intalnirea de maine de la Buzau ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google