Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Gabi cred ca la noi in ploiesti nu sunt multe loganuri.asta cred din moment ce sa propus o intalnire a loganistilor si doar 4 persoane au comfirmat venirea printre care si eu.
    singura varianta e sa ne intalnim cu cei din alte judete,ca de exemplu voi.sper ca cei din buzau prezinta mai mult interes ca cei de aici
    bafta

    Comment


    • #77
      Pai veniti in coloana pana la Buzau?si poate vom veni si noi la ploiesti...facem intalniri impreuna dak vreti...astazi a fost intalnire la Buzau..au fost 4 insi dar ar mai fi vrut sa vina vreo 4-5 dar oamenii au fost ocupati...zii organizatorului de intalniri sa ceara mailurile la oamenii din ploiesti care sunt inscrisi pe forum...eventual sa incerce sa le ia idurile de mess...eu asa am facut cel putin

      Comment


      • #78
        O propunere interesanta. Oricum si la Ploiesti au inceput sa se miste lucrurile

        Comment


        • #79
          Salutare interesanta propunerea lui gabi,bogdan ai mai vb cu cineva sa vina?ramane cu siguranta pentru sambata 24.05 si duminik 25.05?.dak e asa eu spun cu parere de rau k dak tineti intalnirea sambata la 20.00 nu pot ramane pana la ora aia in oras mai sigur pot veni duminik la 17.dak puteti ar fi ok. dak ati hotarat pentru sambata asta e.astept raspuns sigur

          Comment


          • #80
            Pentru orice eventualitate id:marius85mrs si poate vb mai multe pe mess.bafta

            Comment


            • #81
              Dupa cum am zis, weekendul asta vor fi intalniri sambata si duminica. Nu conteaza ca nu poti sambata, conteaza sa vii duminica. Stiu ca cei care nu stau in ploiesti nu pot veni sambata seara de aceea am stabilit sa ne intalnim si duminica.

              Comment


              • #82
                E ok.atunci ne vedem duminik 25.05 la sala sporturilor la ora 17.00. bafta tuturor

                Comment


                • #83
                  Salutare fratilor.Imi pare rau dar astazi v-am asteptat la sala sporturilor pana la 5.30 si dak am vazut k nu ati venit am plecat.Am fost acolo de la ora 4 si imediat a inceput potopul ala de ploaie.Am tot stat si am asteptat, dar la ora 5 nu aparuse niciunul iar la 5,30 am decis sa plec nefiind sigur k veti mai veni.Dak ati venit sper k a iesit bine.Salutare

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by PH 85 MRS View Post
                    Salutare fratilor.Imi pare rau dar astazi v-am asteptat la sala sporturilor pana la 5.30 si dak am vazut k nu ati venit am plecat.Am fost acolo de la ora 4 si imediat a inceput potopul ala de ploaie.Am tot stat si am asteptat, dar la ora 5 nu aparuse niciunul iar la 5,30 am decis sa plec nefiind sigur k veti mai veni.Dak ati venit sper k a iesit bine.Salutare
                    eu am fost la sala pe ploaia aia pe la 17:20 shi nu am vazut pe nimeni , am fost in fata la statuie in dreapta acolo .....
                    Attached Files
                    fara linkuri externe

                    Comment


                    • #85
                      Am fost sambata seara, 4 masini, duminica pe potopul ala n-am mai venit, am crezut ca nu va aparea nimeni

                      Comment


                      • #86
                        [QUOTE=BOGDAN1709;116649]N-am auzit de intalnirile ********* in ploiesti
                        @marius: eu sunt organizator pt ploiesti....................



                        intalniri se tin din martie 2007..........
                        Attached Files

                        Comment


                        • #87
                          [QUOTE=Bolo_BCD;122733]
                          Originally posted by BOGDAN1709 View Post
                          N-am auzit de intalnirile ********* in ploiesti
                          @marius: eu sunt organizator pt ploiesti....................



                          intalniri se tin din martie 2007..........
                          In poza e intalnire dacia club nu logan club ....
                          fara linkuri externe

                          Comment


                          • #88
                            Bolo_bcd: care e treaba ta aici? Vrei sa ne racolezi sa venim la intalnirile dacia club?
                            by the way: am reusit si noi in ploiesti sa ne organizam cat de cat si in curand intalnirile logan club vor fi din ce in ce mai dese

                            Comment


                            • #89
                              Bogdan vreau si eu id tau
                              fara linkuri externe

                              Comment


                              • #90
                                Nu ma man, doar sa ne unim odata sa facem una mare rau.
                                dar in fine hai pa.
                                rog un admin sa imi stearga contul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google