Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Cum te duci spre judetean, chiar langa spalatoria aia

    Comment


    • #47
      Bai bogdane ... ia nr meu de tel ... sa te vedem si noi nu ? 0767111174 noi suntem la sala sporturilor cam in fiecare seara d pe la 8
      LOGAN PRESTIGE 1.5 DC 85+ CP

      Comment


      • #48
        Intalnire Loganclub Duminica, Ora 16.00 Sala Sporturilor

        Comment


        • #49
          Duminica ora 15.00 la sala sporturilor

          Comment


          • #50
            Care stie prin ploiesti ,unde pot si eu sa pun folie autorizata?

            Comment


            • #51
              In ploiesti eu nu stiu pe nicaieri. Am vazut pe un vecin care si-a pus si l-am intrebat de unde si-a pus si a zis ca e o firma in Urlati care pune folie autorizata. Parintii mei sunt din Urlati, mi-a explicat tipul pe unde e si banuiesc cam cine e patron acolo, doar am stat atatia ani acolo si orasul nu e asa mare.

              Comment


              • #52
                Fratilor, intalnire sambata la Sala Sporturilor, de la ora 14. O sa fim acolo pana pe la 17.00.

                1. BOGDAN1709
                2. marius_zycu
                3. dibbo66 ??

                + alti doi prieteni care nu sunt membrii forumului
                Last edited by bogdan1709; 9 April 2008, 09:20.

                Comment


                • #53
                  AM o rugaminte sau mai bine zis o oferta pentru organizatorul de intalniri.. respectiv pentru fiecare persoana in parte. Organizatorul de intalniri daca doreste sa comande mai multe bucati de Stickere pentru mai multe persoane.. sau daca doreste cineva sa isi comande. Pretul unui Sticker este de 4 lei/Set adica LOGAN + CLUB + www.loganclub.ro - adresa de web poate fi de diferite dimensiuni adica de 15 cm 20 cm si respectiv 25 de cm. Ma gasiti la telefon : 0743028440 Maine o sa trimit coletele asa ca va rog.. sa ma contactati cat de repede.


                  Cu respect Sticker Man
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #54
                    Nu prea s-a inghesuit lumea la intalnirea de sambata, adica am fost decat 2. O sa mai incerc inca o data organizarea altei intalniri. Astept propuneri. Dca nici de data asta nu vine nimeni, renunt si rog un moderator/admin sa-mi retraga titlul de organizator si cel mai probabil o sa ma duc la intalnirile celor din buzau, cand timpul imi va permite.

                    Astept propuneri cu locatia, data si ora unei noi intalniri

                    Comment


                    • #55
                      Salut tuturor posesorilor de logan.as vrea sa aflu mai multe detalii despre intalnirile voastre si dak se poate sa vin si eu.(in ploiesti).adresa marius85mrs@yahoo.com sau nr 0727831895
                      Last edited by PH 85 MRS; 19 April 2008, 23:47.

                      Comment


                      • #56
                        Salut si bine ai venit! Pt urmatoarele intalniri urmareste forumul. Am stabilit cu baietii ca urmatoareaintalnire sa fie dupa Paste, nu stiu cand, posibil de 1 mai. O sa te contactez eu pe mess

                        Comment


                        • #57
                          Care intalniri din Buzau ??...la voi macar sa intalnit lumea...aici nu sa miscat nimic deocamdata..eu intrasem pe Ploiesti in speranta ca acolo vine lumea la intalniri poate ma lipeam si eu pe langa voi dar din cate se vede inceputul e greu peste tot.Vom vedea poate lumea isi va face timp si pt intalniri.Dar e putin probabil ca vine vara si lumea devine din ce in ce mai ocupata..Oricum Mult SUCCES !!!

                          Comment


                          • #58
                            Sambata 10 mai,i ora 15.00 intalnirea la sala sporturilor

                            intalnirea se va reprograma pt sambata 17 mai daca nu se vor comfirma cel putin 4 participari din partea voastra.

                            Comment


                            • #59
                              Salutare tuturor.dak ati hotarat sa ne intalnim e ok.o sa fac tot posibilul sa vin.salutare

                              Comment


                              • #60
                                Am hotarat sa o lasam pe duminica viitoare, am deja 3 confirmari si cu mine patru

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google