Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 01.12.2008 16.00 la sala sporturilor in parcarea din fata cine este de acord sa voteze stam si noi o ora doua de vorba
    :vehicles_ChopperEmo:kissroadkill:

    Comment


    • Dece majoritatatea sunteti pt 1 dec ora 16.00 sala sporturilor.
      Si eu sunt de acord. Deci sa facem lista. Incep eu.

      1. Bog82ABO
      2.
      3.
      .
      .
      .
      continuati voi. Nu va treceti pe lista daca nu sunteti siguri. Daca nu se aduna cel putin 4 nu are rost sa ne intalnim si incercam altadata.
      Numai bine

      Comment


      • Spanaky si loganul
        :vehicles_ChopperEmo:kissroadkill:

        Comment


        • Im mod normal pe 1 dec sunt de servici dar mi-ar parea foarte rau sa nu vin si eu deci o sa fac tot ce se poate face sa ajung . Daca nu se poate imi pare foarte rau dar sper ca o sa se organizeze astfel de intilniri mai des . Sper sa ne vedem pe 1 dec
          Last edited by mirita adrian; 27 November 2008, 19:27.
          http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

          Comment


          • Prezent sly waz
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • S-ar putea sa pot veni si eu

              Comment


              • "s-ar putea sa vin, sunt de servici...."

                in stilul asta facem o intalnire ca lumea peste 100 de ani, la pensie

                Comment


                • SAL! Cred ca o sa ajung si eu )

                  Comment


                  • Felicitari celor prezenti azi la intilnire. Daca o tinem asa cred ca o sa ajungem in primul loc pe tara la organizare de intilniri. O sa ne invidieze toate celelalte judete.Apropo am fost totusi doi. E un inceput promitator.Cred ca de cite ori o sa ajung pe la sala chiar daca sunt singur o sa cred ca sunt la o mare intilnire a loganistilor din ploiesti.
                    http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                    Comment


                    • Scuzati va rog ca sunt indiscret dar cind va fi urmatoarea intilnire?
                      http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                      Comment


                      • Intalnirea de azi 01.12.2008 nu a fost una cu prezenta asa cum se anuntase. Se putea ajunge la cifra record de 7 prezente?!
                        1. Mmaxalb - absent
                        2. Spanky - absent
                        3. Sly_waz - absent
                        4. Bog_82_ABO - absent
                        5. Cypi - absent(dar pot spune ca motivat pentru ca nu a spus ca vine sigur)
                        6. Mirita Adrian - PREZENT
                        7. Geonny - PREZENT
                        Bineinteles poate toti ati avut motive intemeiate dar puteam stabili alta zi sau ora...Desi au fost stabilite si acceptate de toti.
                        Poate pe viitor vom fi mai uniti si vom trece de faza ca e frig, ca e seara, s.A.M.D.

                        Comment


                        • Am incercat sa vin dar am lins un peste cu usturoi care a trebuit stins cu un pahar de vin si cum vinu avea un miros mai ciudat de "as mai bea un kil" am sarbatorit ziua nationala ca la carte [nu aia de bucate], adica azi m-am tratat cu zama de varza
                          promit ca la urmatoarea vin negresit chit ca merg cu bicicleta
                          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                          Comment


                          • Pai hai sa ne intalnim si noi "mai multi de data asta" ...Poate pana in sarbatori, ce ziceti credeti ca se poate? 6-7 Decembrie; 13-14 Decembrie sau cand reusim sa venim mai multi.
                            Eu zic ca se merita!

                            Comment


                            • Multumesc pentru intelegere deoarece in cazul meu o schimbare in graficul de lucru de ultim moment mi-a dat peste cap toate planurile de ziua nationala .Sper ca data viitoare sa pot veni la intilnire

                              Comment


                              • Ma vede si pe mine cineva?
                                am si eu o intrebare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google